Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Netes frendeket szeretnék...

Netes frendeket szeretnék (amikből akár "élők" is lehetnek) szóóóval esetleg ismertek király barátkozós oldalt or bármit? Jó persze ott a Facebook, de értitek na.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék egyet. Leginkább fiút,akivel jól lehet beszélgetni,viccelődni,és nem sértődik meg ha kicsit durvábbak a vicceim.

Legyen velem egy idős,vagy 1-2 évvel idősebb.


14/L

2018. ápr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én itt is találtam már olyat, akivel aztán találkoztunk, bár az még régebben volt. Leginkább gondolom online játékokon alakul ki jó közösség.


Amúgy tapasztalatból, ha idősebbekkel akarsz barátkozni kezdj el fotózni, elképesztő hogy milyen jó közössége van a hobbinak és mennyi segítőkész embert találsz. Esetleg filmklub? Nagyjából ez a két nagy hobbim a futás mellett :D


22/f

2018. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én is el szeretném most kezdeni a futást, hah

köszi egyébként c:

2018. ápr. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!