Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom h miért csinálja....

Nem tudom h miért csinálja. Szerintetek mit tegyek hogy újra jóba legyünk?

Figyelt kérdés
Hónapok óta van egy baránőm,de egy hete kb.ugymond megutalt engem és nem tom miért. Próbáltam vele beszélni h mivel bánthattam meg,de nem mondja el és ha nem tudom mit tettem nem tudok bocsánatot se kerni vagy elmagyarázni h h volt a helyzet. És ugye amugy a lány az osztálytársam,egy csoportba járunk és mindig találkozunk és még évekig látni fogjuk egymást,ezért sem szeretnék vele rosszba lenni és azért sem,mert nekem ő egy nagyon jó barátnőm volt és nagyon eosszul esik h így viselkedik velem.

2018. ápr. 8. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem is veled van a baja, hanem más okból tartózkodó. Ha pedig olyat mondtál vagy tettél, amin megsértődött, akkor hagyd egy picit, hogy lecsillapodjon, és utána próbáld újra megkérdezni, hányadán álltok és miért. Ha akkor is passzívan reagál, akkor hagyd, a barátságot ill. a békülést sem lehet erőltetni, ehhez is két ember kell.
2018. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod, ki foglalkozna vele..
2018. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy;12/l
2018. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nagyon rossz dolgot hallhatott rólam,ami szerintem nem igaz és annyira megvan sertődve h ki vett az ismerősei közül facen.
2018. ápr. 8. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Aztán hogy maradt le? Mert ez már nem a kérdező profilja!

Szórakozunk, szórakozunk????,

2018. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!