Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érjem el, hogy jóba...

Hogy érjem el, hogy jóba legyünk, akár járjunk is?

Figyelt kérdés

Főleg azt szeretném elérni, hogy oda merjen jönni és beszélgetést kezdeményezzen. Szerintem tetszek neki, sokszor néz engem, sokszor érzem, hogy nagyon mondani szeretne valamit, de csak sétálgat körülöttem.

Lehet, hogy gáz, de ilyenkor én se tudok/merek beszélgetést kezdeményezni :/

Osztálytársak vagyunk.Csöndes lány, alig vannak barátai. Olyan mint én. Tetszik nekem.

De valamiért nem merek beszélgetést kezdeményezni. Nincs igazából közös téma. Mindig 0-24-ben azon agyalok, hogy mit kéne mondanom...és ha a szia hogy vagy kezdő löket meg is van, utána megakadunk.

Elmegyünk a hétvégén közösen vizipipázni, mi lesz ha csak csöndben ülünk és bámuljuk egymást?

Mint már észrevehettétek nem vagyok túl tapasztalt baráti kör/társaság téren, de azért mindig szoktam valamiről beszélni, mindig van téma másokkal. De vele nincs valahogy...picit félénknek érzem a lányt, nem tudok rá úgy hatni, hogy feloldódjon és legyen témánk.

Mit mondjak neki? A kezdeményezés megvan...de nem ismerem cseppet sem, nem tudok mit kérdezni/miről témát indítani. Azt meg nem szeretném benyögni, hogy "mesélj magadról valamit", mert én se szeretem ha ezt mondják nekem.

Érdemes lenne forgatókönyvet írnom"?

Miről beszélgessünk? Elképzeléseim vannak, de valahogy...én nem is tudom...mindig olyan feszült és kínos a levegő köztünk.

Milyen tippetek van? Hogy lazuljunk el? Hogy engedjük el magunkat ?

Milyen témák azok amiket mindig fel lehet hozni ?

14 éves srác vagyok



2018. márc. 23. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok mindent lehetne erre írni, de nincs időm. Ne azt akard elérni, hogy ő menjen oda hozzád! Neked kéne lépni! Találj ki valamit. Ha kínos, kínos. Esetleg használj ki valami egyéb eseményt. Pl. Történik valami baromság a teremben valakivel és pont ott vagy mellette, és akkor szólsz oda valamit. :)
2018. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy csak most jutott eszedbe már lassan név vége felé? :D
2018. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most valószínűleg nagyon hevesek az érzelmeid, ezért érzel gátlást. Majd ha lehiggadsz, akkor könnyebb lesz bár mi közömbös témát felvetni. Pl. nem unod már ezt a hideg időt, én már alig várom a tavaszt....
2018. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!