Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha úgy érzem, hogy...

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy én jobban szeretem a barátnőm, mint ő engem?

Figyelt kérdés
Én szinte a legjobb barátomként szeretem őt vagy legalábbis szeretném, ha azok lennénk és mindig féltékeny leszek szinte ha valaki mást ölelget vagy valami. Igazából nem ilyenekre vagyok féltékeny, hogy ő szebb vagy okosabb vagy mittudomén, hanem ilyen birtoklási mániám van néha vagy nemtudom. Közben meg tényleg közel állunk egymáshoz, tényleg ott voltunk egymásnak ha ki akarta önteni a lelkét stb. mindaketten tehát ez nem egyoldalú. De nehezíti a helyzetet, hogy egyetemisták vagyunk és neki van a gimiből egy nagyon jó barátnője akivel külföldre is mennek a nyáron stb, és azért is rosszul érzem magam mert igazából nekem is megvannak a gimis barátaim, és ettől csak még rosszabbul érzem magam, mert tényleg nem lenne jogom féltékenykedni de mégis bennem van. Tudnátok esetleg tippeket adni, hogyan tudnám a barátságunkat elmélyíteni jobban, a féltékenységemet meg kiírtani valahogy? Kétségbe vagyok esve..

2018. ápr. 8. 23:16
 1/3 anonim válasza:
Lány vagy?
2018. ápr. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen azért van a barátság kategoriában a kérdés
2018. ápr. 9. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj mások felé is nyitni, hogy ne csak őhozzá kötődj, ne csak vele tudj megbeszélni dolgokat.

Ugyanilyen érzésekről szól Thomas Mann: Tonio Kröger c. kisregénye. Ha van időd, olvasd el!

2018. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!