Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Hogyan legyek egy régi barátommal újra jóban lenni?

A középiskolában nagyon jó barátnők voltunk,de a külső gyakorlat miatt ő egy másik osztálytársunkkal átpártolt így hát én is másokkal barátkoztam.Kicsit én is hibásnak érzem magam,hogy csak úgy " eldobtuk" egymást hisz ő is ment én is mentem. Már eltelt 3 év azóta és az egyik bevásárlóközpontban szoktam látni ott dolgozik és hiányzik annyira jóban voltunk.Hogyan tudnék vele beszélgetést kezdeményezni ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátság, régi

ápr. 9. 18:11  Privát üzenet  

A válaszok
Barát nembeszélni nyelvet szerintem 😔

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 9. 18:17 Privát üzenet
Menj oda hozzá mond meg neki hogy láttad őt a minap itt dolgozni és gondoltad valamikor találkozhatnátok. Ne légy büszke ha olyan jó barát akkor valószínűleg örülni fog neked ne hagyd annyiban ha most nem "csináljátok vissza" a dolgokakat akkor már soha.

# 2/2Időpont máj. 20. 23:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A régi barátommal szakítottunk. Azóta van új barátnője. Ráírjak hogy mi van vele vagy ne?
Egy régi barátommal ugy vagyunk mint hugi és bátyus. Ez rosz?
1 hónapja jöttem össze az egyik nagyon régi barátommal, hogy mondjan el anyának?
Miért álmodok mindig egy régi barátommal akivel már évek óta nem beszéltem és nincs is eszemben?
Egy régi baratommal mar reg nem beszelek, ugy valtunk el hogy kicsit osszekaptunk. Most ha felvennem pl snapchatre mit szolna?
A regi pasimmal probalkoztunk de csak az elejet tette epp hogycsak be. Nem vereztem. A mostani baratommal lefekudtem es vele vereztem . Most akkor meg szuz voltam vagy az elso utan. Mar nem?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!