Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnák összebarátkozni...

Hogyan tudnák összebarátkozni vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyin szimpatikus, viszont nem is szoktunk beszélgetni. A stílusunk megegyezik, ugyan azokat a bandákat szeretjük. Szóval tudnánk miről beszélni. Ugyanarra az iskolán belüli szakkörre járunk. Szóval, hogyan tudnák egy picit közeledni felé? Tudom, hogy nagyon szerencsétlen kérdés, mondjuk én is az vagyok. Privátban többet is írok, de nem szeretném ha ő felismerné magát vagy engem.

2018. ápr. 10. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:
*nagyon
2018. ápr. 10. 20:21
 2/5 anonim válasza:
Egyszerű.. menj oda és kérdezd meg ,hogy szia, hogy vagy.. de a mai világb az is segít ha bejelölöd facebookon és ráírsz:D
2018. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem is írj rá facen. Kérdezz valamit a szakkörrel kapcsolatban, aztán majd jön a többi téma is. Hajrá!;)
2018. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni:D:D:D Ott majd jönnek a témák:D:D:D Egy ingerszegény tanteremben nem annyira. Amúgy én nem tudom. Ha tetszik is, rajzolhatnál neki rózsát. Nem baj, ha ronda lesz, az a fő, hogy szívből add. Nem tom egyébként tényleg,mert nem szoktam barátkozni:D
2018. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 szerintem ezt a rajzolós, meg sétálós témát szerintem kihagyom. :) nem felszedni akarom, hanem barátkozni :) na igen azt kihagytam, hogy én is lány vagyok! :)
2018. ápr. 13. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!