Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van más is hasonló helyzetben?

Van más is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Röviden: nincsenek barátaim... 21 éves lány vagyok.

Minden régebbi osztálytársammal "megromlott" a kapcsolatunk.

Felkelek, elmegyek dolgozni, tornázok. Ez ismétlődik állandóan. Néha elmegyek EGYEDÜL moziba, mert nincs kit elhívnom. Beülök egyedül kajálni, mert nincs kit elhívnom. Még discoba is elmegyek egyedül, aztán ott odacsapódok ismerősökhöz... ismerősök, DE nem barátok/barátnők. Csak úgy vannak, ott, egy éjszakáig. Nem vagyok rossz barát, mielőtt azzal jönnél. Minden kapcsolatért küzdöttem a végsőkig, csak egyszerűen más nézeteink lettek az évek alatt, mindenki más úton jár már. (Ezért gondolom, hogy ezek nem is voltak olyan igaz barátságok...)

Barátom lehetne (mármint párkapcsolat), mert nagyon sok fiú próbálkozik és olyan csúnya se vagyok (:D), de egyszerűen egyik se fog meg. Az összesnek!!! adtam esélyt, több találkozót, de semmi. Mindig olyan kell nekem, akinek én nem. (Jelenleg is...)


Olyan szinten vagyok magányos, hogy már Instagramon a lakóhelyem alatti képeket nézem, hátha találok valakit, akivel beszélgethetnék...


Mégis hol ismerkedjek? Nem mehetek oda ismeretlen emberekhez (akár a moziban), hogy beszélgessünk vagy legyünk barátok. :D


Csak már unom, hogy ennyire nincs senkim... és érdekel, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy más is. (És nem, ettől nem leszek nyugodtabb, csak kíváncsi vagyok.)


Köszi előre is!


2018. márc. 4. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok. Most is volt egy lány akihez elég közel kerültem de aztán a végén összejött valakivel. Azóta is fáj ez a dolog. Meg csak addig vagyok jó mindenkinek amíg kettesben vagyunk. Ha már többen vagyunk akkor én már sehova sem kellek. 26/F
2018. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?? Hátha akkor jelentkeznének hasonló problémával küszködő emberek a közeledből.
2018. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még a moziig sem jutok el :D
2018. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen találtam meg a legjobb barátomat. Mindennap beszélünk. Egyébként én is elég magányos voltam.

Az kellett, hogy elkezdjen valami érdekelni, és eljárjak egy hobbit űzni csoportban. Talán keress te is egy hobbit, amit többesben űznek. A többi jön magától.

2018. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, ha gondolod beszélgethetünk (barátilag, sajnos ezen az oldalon ki kell emelni :D). 18/F
2018. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapest nagyon közel van hozzám, onnan lakok kb. 30 percre egy kis faluban. Szóval nekem már Budapesti barát is megváltás lenne... :)
2018. márc. 4. 17:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van itt valaki Borsodból az írhat ha szeretne.
2018. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár lenne értelme barátkoznunk. Mókás lehetsz. :))
2018. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!