Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet facebookon barátkoz...

Hogy lehet facebookon barátkozni? És milyen csoportok vannak?

Figyelt kérdés
én pl.anime csoportba vagyok,baba csoport stb.milyen csoportok vannak még? és masoknak ezer ismerősük van,nekem 200 alatt ,honnan szereznek ennyit? honnan jelölhetek be embereket akikkel barátkozhatnék? csak tarskeresoket ismerek es azert szeretnek még igy ismerkedni mert legalàbb látunk egymasrol fotókat,kort,nemet,s hasonlo erdeklodesi kört.köszönöm :) érdekelne ti milyen csoportba vagytok,hány ismerősötök van,mennyivel beszéltek ,milyen gyakran.es altalaban hany like-ot kaptok.persze a cél nekem hogy élöben is baratkozzunk.de tudom hol van szűrő hogy közelemben mutasson embereket,es hogyan kezdjek hozzá az ismerkedeshez.
2018. ápr. 14. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én animés oldalakon,szerepezős oldalakon barátkozok.

18L

2018. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!