Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is egy segítő kéz kéne?

Másnak is egy segítő kéz kéne?

Figyelt kérdés
Jelenlegi életem egyhelyben van, egy kéz kéne, egy társ (nem feltétlen párkapcsot keresek), tehát egy ember aki támogat, bíztat, akivel kölcsönösen kihozzuk a másikból.
2018. ápr. 14. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Én is rengetegszer álmodozom arról, hogy valaki segít kikecmeregni, de mivel nem szoktak tolongani az ajtóm előtt, így magamat kell kirugdosnom a gondokból. Sikerül amennyire sikerül.
2018. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 nem is volt sose senki, aki közelített az álombéli szerephez? Mondjak le szerinted? Ha vki privit ir, akár történettel, azt megköszönöm
2018. ápr. 14. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne ragaszkodj egy álombéli valakihez, mert az csak álombéli marad. Nálam is ez van, hogy egy társ motiváló tudna lenni:).
2018. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok,

Család és barátok próbálnak támogatni, de nekem inkább egy párkapcsolat jelentené a megoldást, az pedig sosem akar összejönni. Lemondani szerintem nem szükséges, de görcsösen keresni sem kell, próbálj megerősödni és túljutni mindenen..

2018. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!