Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen helyzetben ti megpróbáln...

Ilyen helyzetben ti megpróbálnátok megmagyarázni a dolgot?

Figyelt kérdés

Volt egy közeli barátnőm akivel nagyon csúnya véget ért a barátságunk.Olyan dolgokat mondott rám amik valótlanok voltak.Sok minden volt ebből azt emelném ki,hogy lepiocazott meg illúziónak nevezte a barátságunkat.Emiatt sokáig kerültem meg nem is koszontem neki hosszú idő múlva megbocsatottam.Azt nem mondom,hogy rendeződött a kapcsolat

De beszélünk egymassal társaságban meg küldünk születésnapi üdvözleteket.Egy előadás után nem volt járművem így elhívott egy kávéra.Jol elbeszélgettünk.Feljott valaki kapcsán egy téma és ő azt mondta nem szereti,ha beleszólnak a dolgaiba és elveszik a szabadságát és ezt élesen mondta.Ugy érzem ez sérelem benne az irányomba.Úgy érzem nem vettem.el a szabadságát ezt ragalomkent éltem meg akkor és nagyon fajt.valoigaz mondtam neki dolgokat amik zavartak de nem az volt a célom vele,hogy elvegyem a szabadságát.Hiaba probaltam megmagyarázni akkor is igy érezte.Talan most se lenne másként.Mar elfogadtam a megvaltozott kapcsolatot, de régen ezt nagyon megszenvedem.


2018. ápr. 14. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem keress magadnak egy férfit, és ne egy nő miatt keseregj.
2018. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!