Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ráírjak, elhívjam újra vagy...

Ráírjak, elhívjam újra vagy várjak?

Figyelt kérdés
Nemrégiben beszélgettem egy nagyon aranyos lánnyal, de csak facebookon, találkozni még nem találkoztunk. Nem sokat beszélgettünk, mivel én nem szerettem volna facebookon megismerni, gondoltam inkább kitalálok valamit miért nem tudok most beszélgetni és mi lenne ha találkoznánk, elhívtam egy helyre, sajnos nem tudod eljönni mert nem volt Mo.-n, de azt mondta szívesen eljött volna. Az elhívás szerdán történt. Azóta tudom hogy már visszajött, de nem beszéltünk többet. Mennyit várjak miután újra elhívom, hogy ne tűnjek túl tolakodónak, rámenősnek?

2018. ápr. 15. 18:29
 1/1 anonim válasza:
Hát figyu, ha tudod, hogy már itthon van, hívd el nyugodtan hogy "ha már úgyis hazajöttél, elmehetnénk...." Nem tolakodó, sa ha sokat vársz már elfelejtheti milyen jó volt dumálni és nem lesz kedve esetleg.
2018. ápr. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!