Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ráírjak?

Szerintetek ráírjak?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy az iskolámban van egy pár évfolyammal idősebb srác aki menő és hát elég helyes. Na a probléma ott kezdődik hogy én és a barátnőm elég sokat találkozunk vele a suliban és látásból már mindenképp ismer minket. Mivel jól nézett ki az első héten a normálisnál kicsit jobban bámultuk de azóta ő is néz minket. De nem tudjuk eldönteni miért mert hát ha ott van a közelünkben akkor tudunk mi is hülyén viselkedni. Egyszer beszéltünk vele de akkor is csak egy sulis dolog miatt és akkor kedves volt. A szünetekben mindig egyedül van csak néha van a haverjaival, de amikor észrevesz akkor néz. Ezt már nehezen viseljük hogy nem tudjuk az okát. Szerintetek hülyeség lenne ráírni facebookon?

2016. jan. 9. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
És mit akarsz ráírni? Ha járni akarsz vele vagy le akarsz vele feküdni, hívd el valahova szórakozni.
2016. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tole kerdezni ?Hogy miert bamul?Lehet egyszer ketszer odapillant mikozbe ti bamuljatok es osszeakad a tekintetetek.
2016. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semmit csak maximum köszönőviszonyt, és ha ráírnék valószinű nem támadnám le hogy miért bámul csak meg szeretném tudni.És nem mert mostanába nem nézzük. Most az van hogy érzem hogyvalaki figyel hátranézek és ott van és egybőla szemébe nézek és én egyből elkapom a tekintetem.:) szóval lehet hogy mindenkit bámul de egy biztos hogy minket is és más eddig nem vette észre hogy őt is bámulta volna. De ha van valami ötlet mit írjak neki azt is szívesen fogadom:)
2016. jan. 9. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen! De nem tudom hová és mit szeretnél, mert azt nem írtad le. Karjára, hátára? Mindenképpen testközelbe kell kerülni vele. Ha úgy döntesz, hogy ráírsz, akkor lemosható valamivel tedd meg, ami nem károsítja a bőrét!

Kellemes firkálást! :)

2016. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt én már hatszor ráírtam volna.
2016. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a lehető legegyszerűbb taktika, ha vmi sulis dolog miatt írsz rá. pl. tudod-e h mikor lesz vmi rendezvény stb. ezt főleg akkor jó elsütni amikor ő felsőbbéves :DD

aztán ha akar veled beszélgetni akkor folyik tovább a beszélgetés más témákban

2016. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!