Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a hamis barátokkal?

Mit csináljak a hamis barátokkal?

Figyelt kérdés

Ma reggel 4 barátnőm nem szólt hozzám és így fogadtak.Tegnap este még minden oké volt mára nem szóltak hozzám.Megkérdeztem tőlük,hogy mi a probléma és gúnyosan, lenézően összeröhögtek.Mégegyszer megkérdeztem,hogy mi a baj(suliban) és erre azt válaszolták,hogy én kibeszéltem őket.Van egy lány a csapatunkon kívül,akinek elmondtam,hogy mostanában engem kizárnak és nem foglalkoznak velem.Ez a csaj találkozott velük, úgyhogy valószínűleg ezt elmondta nekik.Nem értem,hogy ez miért minősülne kibeszélésnek.Amit mondtam róluk,hogy okoskodnak,de ezt nekik is elmondtam amiből volt is egy konfliktusunk.Megakartam velük beszélni,de megint olyan gúnyosan nevetve nem engedték.Ezért megkérdeztem egy csajt az osztályból,akinek azt mondták,hogy más a stílusom,más zenéket hallgatok és más ruhákat viselek és flegma vagyok.8 éve ismernek engem és most jönnek erre rá???Tény és való,hogy nem mondok el nekik kb.semmi személyes dolgot,mert az összes pletykát tőlük hallom és nem szeretném,hogy ezeket tovább adják.Hogyha nem akartak beszélni,akkor valószínűleg nem is fontos nekik ez a barátság.Akkor nekem miért legyen fontos? Konkrétan ezek után leszartam,mert Szerintem nem én vagyok a hülye.Én nekem tiszta a lelkiismeretem.Ők titkolták ezt előlem hónapok óta.Mindent a szemükbe mondtam,olyan nem volt amit a hátuk mögött mondtam volna és a szemükbe nem.

Az egyetlen probléma az,hogy rengeteg embert ellenem fordítottak,akik engem meg sem hallgattak és nem mintha közük lenne hozzá.

Most tényleg én vagyok a rossz vagy ők soha nem is voltak barátok?



2018. ápr. 16. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hamis barátokkal semmit sem kell csinálni. Semmit.

Az ilyenektől jobb távol maradni. Nekem is vannak ilyen ismerőseim akiket korábban barátnak gondoltam. Ha valamelyikkel véletlenül összefutok az utcán akkor egy laza köszönés és utánna tovább megyek.

2018. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok nem foglalkozni velük:)
2018. ápr. 16. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!