Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy gondoljátok, ezen az...

Hogy gondoljátok, ezen az oldalon mennyire lehet barátokra/ismerősökre szert tenni?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak?

2018. ápr. 22. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem van 1 ismerősöm...1 éve ismertem meg. azóta sem sikerült találkoznunk, de egyébként elbeszélgetünk. ez a ritka.


mivel ez egy anonim oldal, beszélgetni elkezdeni nagyon egyszerű, ameddig egyik fél sem tudja, hogy ki van a másik oldalon...majd amikor eljön az a pillanat, hogy tegyük fel facebook-on folytatnánk a beszélgetést, és kiderül, hogy valójában kinézetre(és itt pont ez a legjobb az egészben, hogy előtte napokig vagy órákat tök jól elbeszélgettek) "nem elég jó számára", hirtelen megszakítja vele a kapcsolatot...


másik nehézség, hogy feltesz ide valaki egy kérdést. senki nem tud róla semmit.

ha látnál egy képet róla, amin mondjuk kiderül, hogy van egy hobbija, milyen zenéket oszt meg, akkor nagyjából be lehet határolni, hogy azonos-e az érdeklődésünk...itt meg nem.

lehet beszélgetsz órákat vele, mire kiderül, hogy egyenesen elítéli, elkerüli azokat, amilyen te vagy, vagy épp fordítva.

2018. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van innen pár ismerősöm (legalább 5) szerintem lehet ismerkedni itt :D
2018. ápr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is pozitív tapasztalataim vannak az oldallal kapcsolatban. 3-4 levelezőtársamat is itt ismertem meg. Valakivel már lassan 3 éve tartjuk a kapcsolatot, mégha találkozni nem is tudunk.
2018. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Párat sikerült összeszednem, a legtöbbel pár hónap után megszakadt a kapcsolat, egy van akivel már 2 éve beszélünk. De az a temérdek idióta akit ki kellett szelektálni, hogy eljussak ahhoz a pár emberhez... hát, nem tudom, hogy megéri-e.
2018. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se rossz a tapasztalatom bár az első levelező társam egyszer csak nem írt vissza..v De rajta kicül is volt pár jó arc ember de csak 1 téma kibeszéléséhez.

Most nyár óta van egy kedves lány,random dolgokat dumálunk ki és megoszjuk a dolgainkat,próbálunk is segíteni ha úgy van. Nem okozott problémát hogy tudjuk hogy néz ki a másik,még néha-néha adok is neki egy kis önbizalom töltetet pár burkoltabb megszólalással mert nincs sok neki,pedig tényleg szép. Szóval nem kell ezt túlgondolni,akkor sem ha sok fura ember is van itt,azokat ignorálod

2018. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült barátokra lelni innen, 1-2 emberre:D

Jóhàt egyébként sem a mennyiség számít,hanem a minőség ugyebár.

Szerintem érdemes megpróbálni,meg az esélyt megadni magunknak.

Aztán lesz ami lesz. :)

24/l

2018. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én párt kerestem és azt nem tudtam.

Sok barátom van, azt már nem kell keresnem.

2018. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy ember van innen, akivel évek óta időnként hosszabban írunk egymásnak, senki más. A doldok, ami bármi mást kizárnak: távolság, a személyiségem és a kinézetem, ebben a sorrendben. Az utóbbi időben csak rossz tapasztalataim vannak, faképnél hagy mindenki, és nem csak itt.
2018. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én még nem szedtem össze senkit innen. Szóval aki akar, írhat :)

26/F

2018. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég sok mindenkit itt ismertem meg, akikkel később élőben is találkoztam, és nagyon szoros kapcsolataim lettek belőle, majd azok az emberek által mégtöbb lett.


Tehát HA normális vagy, tudod hogy mi a kapcsolatnak egy lényege és hogyan kell fenntartani, hasonló személyiség/érdeklődésetek van, vagy van egymással valami dolgotok, lazán lehet barátokat szerezni.


Voltak akik nagyon kerestek itt barátokat, és nálam is próbálkoztak, de soha nem tudtak semmit mondani, megsértődtek ha nem válaszoltam, csak magukról írtak és leszartak, vagy látszott hogy mennyire zavarban vannak és képtelenek témát feldobni.

2018. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!