Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátom csak magáról beszél?

Barátom csak magáról beszél?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre, a srác csak a saját dolgait mondja. Random ír, mit csinál, unatkozik, mit nézett stb de vissza nem kérdez "fuuu ettem egy almát" pl. Van amikor én témázok (jobb esetben kicsit beszélünk róla) többnyire elkezdi közben a sajátját tolni, vagy folytatni. De az övét képes kismillió üzenetben írni és írni...


Mintha mindig az ő dolgai lennének fontosabbak de tök érdektelenek. Sokszor face en másokat néz, képeket küld róla, róluk beszél. Tökre nem érdekel. De neki egy csomó barátja van, akikkel sokszor találkoznak. Csak velem ilyen amúgy. Másokkal törődő, számít a másik mit csinál. Ezer éve barátok vagyunk de kezdem érezni, hogy el van értéktelenedve az egész és több lépéssel hátrébb lépnék. Amolyan alkalmi haver státuszba tenném, de szerintem neki az lettem már. Neki régen nem voltak barátai, más is volt velem, de iszonyú szociális lett, sok haverja lett.


Én meg pont fordítva vagyok. Ma nincs senkim. Új ebereket kéne keresnem?


2018. ápr. 22. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod a válasz.
2018. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!