Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen az a kapcsolat, ahol...

Milyen az a kapcsolat, ahol az egyik fél sokat kérdez, érdeklődik, a másik pedig szívesen, örömmel válaszol bármilyen kérdésre, de sosem kérdez, sosem érdeklődik?

Figyelt kérdés
A beszélgetések így lehetnek tartalmasak is, de mégis egyoldalúnak érzem.
2018. ápr. 23. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a sokat kérdező fél egy olyan ember akinek be nem áll a szája. Valószínűleg elmond mindent ha kérdezik ha nem. Így a másik már mindent tud, nem is kell kérdeznie.
2018. ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem. A kérdező nem is mesél magáról. Így a másik nem is tud róla szinte semmit. Csak azt a pár dolgot amit esetleg mégis megemlített.
2018. ápr. 23. 08:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól fugg ki az a bizonyos kérdező. Engem zavarna az érdektelenség, ha o nem kivancsi ram akkor en miert kerdezoskodjem!?
2018. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagyis az aki valaszolgat, szoval milyen kapcsolatban álltok *
2018. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Baráti kapcsolat, vagy valami hasonló.

(egyszerűbb E/1 személyben írnom: én vagyok az érdeklődő fél persze.)

És az illetőtől segítséget is kérhetek, szívesen segít, készséges.

De furcsállom, hogy ha csak én érdekődök, akkor én sokmindent fogok tudni róla, de ő rólam semmit?

Milyen kapcsolat lehet ebből?


Fordított helyzetben ha valaki ennyire érdeklődő, akkor én tudnék nyitott lenni (akár magánéleti kérdésekben is) úgy, hogy nem kérdzeek tőle semmit?


Nekem ez furcsa.

2018. ápr. 23. 09:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Miota vagytok baratok? Idosebb nalad?
2018. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, idősebb 16 évvel.

Kb fél éve kezdtem jobban megismerni.

2018. ápr. 23. 10:39
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Én pl olyan vagyok, hogynagyon szívesen meghallgatok másokat, de nem nagyon szoktam kérdezni. Valahogy úgy vagyok vele, hogy szeretne valamit elmondani, úgy is elmondja. Egyébként a kérdező ember az, aki álltalában irányítja a beszélgetést, lehet hogy nem szereti az irányító szerepet. Ha érdeklődéssel figyel, mikor mondasz valamit, akkor szerintem nincs baj.
2018. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez az “eltűrlek a közelemben, de nem vagyok rád kíváncsi, rajonghatsz értem, de ennél többet nem kaphatsz belőlem” kapcsolat.
2018. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez utóbbit közel érzem az igazsághoz :)
2018. ápr. 23. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!