Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek egy olyan bnővel...

Mit kezdjek egy olyan bnővel aki szeret uralkodni a másik felett?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
behódolsz.
2016. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
játszatok femdom szerepjátékot :D
2016. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl ha megbeszélünk egy programot akkor annak ugy kell lennie ahogy ő akarja pl én hiàba akarok a buliba lenni vele kb 10-ig ha ő egészeste maradni akar vagy pedig oda kell menni ahova ő akar !
2016. szept. 25. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi barát, akkor figyelembe veszi hogy neked is vannak igényeid, vagy éppen valamire nincsenek... Nem úgy működik egy barátság hogy valamelyik megmondja mi legyen. Közösöen döntsetek, nem a vezetőd. Ha ez nem tetszik neki, akkor ne barátkozz vele! Ilyen emberre nincs szükséged hosszú távon! :)
2016. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kihajítanám.
2016. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha ez zavarja a másikat, akkor legyél velük külön-külön. ;)
2016. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én feleségül vettem, 16 évig bírtam aztán elváltam.... Keress mást...
2016. szept. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez nem barátság. A kamasz lányomnak volt ilyen "barátnője", aggodalommal figyeltem, hogyan alakul ki a kisebbségi érzés, az állandó alkalmazkodás, a "behódolás". Hosszú távon nagyon káros. Lépj ki belőle!
2016. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!