Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most velem van baja vagy mivan?

Most velem van baja vagy mivan?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel joba vagyunk csak baratsag szintjen ( nem is lesz tobb) es ma reggel irtam neki hogy h aludtal? O meg vissza irta hogy h neveben nem tud nyilatkozni ( nem poenkodva) mostf irom neki hogy micsi es visszairt hogy kicsi kerdezem hogy mi a valasz az volt hogy ez legalabb nem rovidites utana irom neki hogy u atkozok es irja "nyulj a bugyidba és nem fogsz" kerdezem hogy mi baja es irja vissza hogy mi a fa*bajom lenne jokedvem van amugy


Most velem van baja vagy mi lehet?


2018. ápr. 24. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
megakar dugni
2018. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nemhiszem nem is talalkoztunk meg es nem is valoszinu hogy fogunk ( messzi lakik es nem ismeros ezen a kornyeken )
2018. ápr. 24. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Én a leírást sem értem mit akartál írni.
2018. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Idegesíted a felesleges kérdéseiddel, le akar koptatni. Minek írsz rá naponta háromszor, ha egyszer sincs normális témád?
2018. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki a fene ír rá reggel az emberre? Hétköznap? És mi? Mégegyszer el kell olvassam xd

Szóval


Kérdező: Szia. Hogy aludtál?

Srác: a nevében nem tudok nyilatkozni.

Kérdező: Micsi?


Őöö...elvesztem...

Eltelik egy kis idő.


???(visszair, hogy kicsi kerdezem hogy mi a valasz az volt hogy)??? (Ez nem tom mi a ? jelek közt)...:


Srác: ez legalabb nem rovidites

Kérdező: Átkozok.

Srác:nyulj a bugyidba és nem fogsz.

Kérdező: Mi bajod?

Srác: mi a fa*bajom lenne jokedvem van amugy.


Most akkor kinek mi baja? Csak mert úgy tűnik mindkettőtöknél van valami gebasz :D


Nekem egyébként, ha érdekel az a véleményem, hogy valaki volt a srácnál és valaki más írta, hogy a srác nevében nem tud nyilatkozni. De egyébként nem értem az egészet xd

2018. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!