Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha elutasítóak...

Mit tegyek ha elutasítóak velem az emberek? Nincs már egyetlen barátom sem. Nem tudom mit tegyek, kezdek bele pusztulni a magányban! 17f

Figyelt kérdés
Itt állok,lassan 18 évesen az élet előtt, és nincs egyetlen ember sem akit a barátomnak mondhatnék.. ha kezdeményezek elutasítanak, más pedig... Mondjuk úgy hogy nem érdeklik őket. Kezdek bele dögleni ebbe az egészbe.. túl sok már a negatív dolog amit nem tudok kezelni se segítséggel se anélkül. Egyáltalán van értelme annak hogy éljek? Azon kívül hogy tanulok hétköznap, semmi mást nem csinálok mert nincs kivel, és a saját dolgokba már nagyon bele untam pár éve..
2018. febr. 3. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, szóval teljesen meg tudlak érteni. Évek óta magányos vagyok, barátaim nincsenek... Sokszor kemmihez nincs kedvem, mert a gondolataim legalább 90%-a akörül forog, hogy a családomon kívül nincs senkim. Nincs egy velem egykorú sem, aki előtt meg mernék nyílni és önmagamat adni. 17/L
2018. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De mégis miért? Tettünk valamit hogy ezt érdemeljük?

..

Legalább tudni jó hogy nem vagyok egyedül ezzel.. ne érts félre, nem annak örülök hogy neked is rossz... Hanem annak hogy van aki megért..

2018. febr. 3. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a mi hibánk lenne. Nem kell olyannak lennünk, mint a többségnek és beleolvadnunk a tömegbe, csak azért hogy elfogadjanak. Remélhetőleg majd mindketten találkozunk olyan emberekkel, akik elfogadnak bennünket.
2018. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem, de te biztosan. Jók a nézeteid, pozitívak..
2018. febr. 3. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Bár én idősebb vagyok, inkább azt tapasztalom, hogy bár tudok ismerkedni, nagyon kevés tartós kapcsolatom van (így elöző csalódások miatt ebben a kevésben sem bízom meg teljesen). Jófejek velem, de ritka az az ember, aki rendszeresen tartja velem a kapcsolatot, egy időután eltűnnek, később felbukkannak. Bár ez is jobb, mintha teljesen egyedül lennék, de konkrétan senkire sem tudok úgy tekinteni, mint barátomra, szinte senkit sem merek annak nevezni.

Én a munkámért, hobbikért, családomért (szülők, rokonok, testvérem) élek, nem merülök depibe emiatt.

24/n

2018. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 17 éves vagyok. 🙋 És nekem sincsenek barátaim évek óta. De ez engem különösen nem zavar. 😁 Amúgy se vagyok valami ember barát. Elég antiszociális vagyok. Eleinte furcsa volt hogy nincsenek barátaim. De rájöttem hogy ez nem is rossz. Mit érek el vele ha vannak, olyat nem ami számomra fontos. Az én korosztályom többsége amúgyis számomra elég taszító. De lényegében nem csak a korosztályom. 😂 Ki milyen, egy társaság kedvelőnek biztos nehéz elviselni a magányt. Míg egy olyannak mint én akki szereti a csendet, egyedül lenni annak pl tők jó. 😁 Az életnek mindig van értelme. A negatív dolgokat ha megoldani nem tudód hát hagyd figyelmen kívül. Az idő úgyis megoldja. De olyan még nem volt hogy valami őröké tartson. A helyesírásért bocsi. Diszgráfiás vagyok sajna. Nem tudom hogy tudtam e normális választ adni vagy sem. 😂 Jelenleg azt se értem mit keresek itt na mindegy. Sziasztok! 😂
2018. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Shonxd válasza:

Hali, tudom milyen érzés az mikor senkivel se tudsz beszélgetni,mert nem értenek meg,meg furcsának tartanak azért, mert csendes vagy,de ha van 1 barátod legalább az is elég ahhoz hogy boldog legyél a többiekkel meg ne is foglalkozz ha nem muszály.

Ha pedig elvégzed a sulit akkor még rengeteg lehetőséged lesz új embereket megismerni, ezt garantálom neked.

2018. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos lesz egy batátod! De ha gondolod beszélgetek veled ha úgy van.
2018. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia. Ha szeretnéd küldj privát üzenetet.
2018. szept. 11. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!