Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális ha a...

Szerintetek normális ha a legjobb barátnőm egyik napról a másikra "megutált"?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm az egyik napon csak úgy átment két másik osztálytársnőmhöz és csak velük volt egész nap.És mind kiderült az volt a baja,hogy én túl sokat pasizok vagy mi,pedig egyáltalán nem hanyagoltam el.Na szóval ez neki nem tetszik.Most akkor hagyjam,mert igazából van egy másik barátnőm is,de azért ez eléggé zavar,hogy csak úgy,amikor azelőtt semmi baja nem volt..

2018. ápr. 25. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
El kéne fogadnia téged talán ahogyan vagy, amúgy lehet, hogy bebeszélte magának, vagy valaki más neki; és attól ribizlinek tart. Amúgy nem kell vele foglalkozni tényleg, nem is volt igazi barátnőd igazán talán. Mert pl talán elfogadhatná a hóbortjaid; de gondolom csak úgy poénkoddál a fiúkkal, meg kicsit így csípkelődtetek (szavakban gondolom) egymással.
2018. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle mi a baja, ha nem mondja el, hagyd a francba, majd megunja.
2018. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát van egy pasim és van egy legjobb fiú barátom.A LFB vele járok mindig haza,meg hát elég jóban vagyunk és igen vele csak hülyéskedek meg ilyenek.A pasimmal hát a suliban csak max. megöleljük egymást,na jó egyszer az ölébe ültem.De akkor is most ez mit számít?Szerintem ez nem akkora indok arra,hogy csak úgy otthagyjon.Pedig elég jó barátnők voltunk. :/
2018. ápr. 25. 17:38
 4/7 anonim válasza:
100%
aa nem hanyagoltad el akkor ott bizony más dolgok is húzodhatnak meg csak nem mondja meg .
2018. ápr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És ő, hogy áll a fiúkkal? Nem az zavarja, hogy te szót értesz velük, tudsz velük beszélgetni, ő meg esetleg nem annyira?
2018. ápr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mindegy is, mert legjobb barátnő, vagy sem, azért ne akarja már megszabni neked, hogy mennyit "pasizhatsz".
2018. ápr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neki is van egy 8.-os szerelme,mondjuk már 3 éve ő az,csak nem meri elmondani neki,vagy lépni valamit..
2018. ápr. 27. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!