Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "legjobb" barátom talán nem...

A "legjobb" barátom talán nem is a legjobb?

Figyelt kérdés
5 éve kezdtünk el jobban haverkodni.Viszont az utóbbi fél évben a "legjobb" haverommal nem voltunk valami jóban. Kevesebbet beszélünk és ilyenek. Úgy érzem nem bántottam meg semmivel mindig csak arra törekedtem/törekedek hogy jól kijöjjünk. Vagy ha felteszek egy átlag kérdést akkor már egyből vágja rá a (facepalm) ot pedig nem bullshit a kérdés hanem csak egy sima,átlagos. Néha például "agreszívan" szól mondhatni támadó jellegűen, hogy elkezdődjön a veszekedés. Keveset köszön nekem de mikor kell neki a segítség akkor itt vagyok neki úgy is.(Nem kihasználásra gondolok) Vagy pl az hogy másnapra fizika/kémia PPT-t kellett készíteni akkor azt mondta hogy inkább csinálja ő mert én úgy is elrontanám.... Mivel szoktam gépen populáris játékokkal játszani és ő is ezért mindig megkérdeztem hogy akar e játszani. Kb 1 évvel ezelőtt mindig igen volt a válasz. Mostmár inkább a talán...(aztán persze mindig mond rá valamit hogy most éppen nem jó mert mással játszok). Meg irta nekem hogy megismerkedett egy német sráccal aki angolul is beszél és most vele játszik. Tehát ja nem áll valami jól a szénánk....még vannak hasónló történetek de mivel már annyit irtam így is hogy beszarok ezért ha valaki jobban érdeklődne majd ír. Infó: 16F

2018. ápr. 26. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Biztos vannak még rajta kívül barátaid, foglalkozz velük, és ne harcolj egy olyan emberért, akit talán zavar a jelenléted. Hanyagold, hiszen újból és újból megbánt, ne foglalkozz vele! Neked is el kell engedned őt, ahogy ő is elmart téged maga mellől. Ha hiányzik neki a társaságod, úgyis keresni fog, és akkor meg lehet beszélni, helyre lehet hozni mindent. De ha veszekedést generálni, vagy kihasználni akar,szard le. Már rég nem a legjobb barátot, sőt! Szerintem téged már nem tart a barátjának. Persze ott a másik opció, hogy MOST AZONNAL (😂) átmész hozzá, hogy elmond neki a kétségeidet vele kapcsolatban. Az igazi barát bármikor képes lelkizni a másikkal, akkor is, ha fiúkról van szó. De semmiképp se telefonon keresztül, mert ott nem látod a reakcióját, sokkal könnyebb hazudni stb... Személyesen. Sok sikert!
2018. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!