Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom kicsit furcsa...

A haverom kicsit furcsa mostanában. Lehet kicsit többet érez irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rövid leszek én egy átlagos srác vagyok aki a lányokat szereti, igaz sok szerencsém nem volt velük eddig. Van egy barátom aki szerintem a világ legjobb emberkéje, kedves, mindig mellettem áll jóban rosszba. Na most mi egy albérletben élünk egy kétszobásban. Az utóbbi időben furcsán viselkedik mert olyan érzésem van mintha többet érezne irántam. Pl, jó éjszakát kíván este és be is takar, néha ad egy puszit a tarkómra ha lopakodik...szóval nem tudom mit csináljak, de egy biztos...egyre "melegebb" a helyzet. Szerintetek meleg lehet? Huhh kíváncsi vagyok :)



2018. ápr. 27. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, azért egy barátságnak el kéne bírnia ilyen kérdések.


Fenn állhat a kamu b*zulás lehetősége is, ezt terjeszti a "Nem Mondod?" nevű facebook oldal is.

2018. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen igen. Amivel semmi gond, csak valahogy tudatnod kellene, hogy kösz de ez nem pálya.... Nekem nincsen semmi bajom a melegekkel, de ha egy barátnőm betakarna, vagy úgy közeledne egyértelműen az értésére adnám, hogy nem vagyok erre vevő. Ha betakar felpattanok, ha puszit ad akkor azzal viccelődnék, hogy haha ezt inkább meghagynám a pasimnak köszi.
2018. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mi is szoktunk kamub*zisat játszani haverral de a "puszi a tarkóra" na az már túl ment a poén határán.

Legyél határozott, mert eldurvul a gyerek, és akkor többet nem tudsz úgy nézni rá, mint egy jóbarátra!

2018. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
A globális felmelegedés végül Magyarországit is elérte! Valószínűleg az, de te sem vagy normális, ha engeded neki, hogy a nyakadat puszilgassa esténként. 😕 Olyan öklöst adnék neki, hogy a fal adná a másikat. Mindegy, hogy lakótárs vagy micsoda. Puszilgassa a villamos kerekeit!
2018. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
nem az a b *uzi, aki csinálja, hanem aki hagyja 💁🏻‍♂️😘ha egyszer kipróbálod attól még nem leszel meleg 😊 sok szerencsét, szurkolok 😘
2018. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ, azért el lehet képzelni ezt a jelenetet többféleképpen is...

Lehet csak hülyéskedik, koleszban pl. ennél keményebb hülyeségek is mennek, főleg részegen.

Vannak srácok akik nem melegek de nem kerülik a nem-szexuális fizikai kontaktust a barátaikkal.

Aztán vannak a melegek... :D

Ha ő az és tudja hogy hetero vagy, meg tényleg a barátod akkor nem fog szexuálisan nyomulni főleg ha mondod hogy nem vagy vevő erre. Az hogy ölelget, takargat meg nem tudom mit csinál az sem feltétlen nyomulás csak ha a haverod búza akkor ő úgy érzi ez normális módja annak hogy kifejezze szeret mint barátot. Ha téged ez zavar akkor határottan rá kell szólni, meg kell beszélni. Ha nem akkor nem...

2018. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!