Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet egy rendőrrel...

Kis István Balázs kérdése:

Hol lehet egy rendőrrel barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem viccelek,tényleg jó lenne egy rendőr barát:D Ahogy mentem boltba láttam egy rendőr autót,és arra gondoltam,hogyha köszönök nekik akkor lesz valami következménye. De nem lett semmi csak visszaköszöntekxD
2018. ápr. 28. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel ezt sose értettem. Persze király lenne ha egy spanom rendőr lenne. De csak azért lespanolni valakivel mert rendőr az szerintem elég érdekbarátságnak hangzik.

Én ha valaki csak emiatt próbálna meg közeledni egyből rosszat sejtenék.

Persze ha csak annyit kérsz hogy amennyire idejük engedi meséljenek a hivatásukról az megint más téma.

2018. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gyorshajtásnál vagy rablásnál. Mellesleg "tapasztalataim szerint" legtöbb bunkó visszaél azzal, hogy ő rendőr. Többször is büntettek oktalanul, korrupt ro***dt... Pedig bicajjal voltam alig mentem a kisboltig, vazzek letörte a lámpámat és aztán még nekem kellett fizetni. Erre orrba vágtam és egy napig gugoltam a fogdán.
2018. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom merre járkált az előző, de én velem eddig mindig rendesek voltak a rendőrök. Pedig csináltam már olyan manővert hogy azért szégyelltem magam hónapokig.

De van egy amolyan szabályom az emberekkel való interakcióhoz. Egyszerűen amíg nem bunkók velem addig én se vagyok bunkó velük. Türelmesen kiszállsz a kocsiból, megvárod mit mondanak. Nem ellenkezel, de nem is nyalizol, nem jópofiskodsz, nem állsz vigyázzban, nem poénkodsz, de azért nem is úgy beszélsz mintha a kocsmában lennél. Határozottan, egyenes háttal, szemtől szemben, de tisztelettel beszélsz vele. Így velem eddig mindig rendesek voltak. Egyszer se lett büntetés a vége.

2018. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Mondom, hogy bicajjal voltam, volt lámpa rajta meg minden, mellesleg fényes nappal. Rendesen toltam a biciklit, még csak fel sem ültem rá. Leszólított két rendőr igazolni (fogalmam sincs miért) nem mosolyogtam, nem voltam mérges, de még jópofizni sem akartam velük. Odaadtam az igazolványom, erre kezdték ellenőrizgetni lámpát, dinamót, féket meg mit tudom én micsodát. Nem nagyon értek a biciklikhez. Végül tekergetni kezdték a kereket, az egyik le is törte a lámpát, aztán adott egy 10 ezres büntit a lámpáért, amit ő tört le. Visszadobtam neki, mondtam, hogy velem ne szorakozzon, hiszen ő törte le nem pedig én. Visszarántott én pedig orrba vágtam. Be is vittek, mellesleg úgy bántak velem, mint aki embert ölt. Rendőr elleni erőszak vagy micsodával vádoltak meg. Talán kaptam volna 1-2 évet is, ha nem lettek volna biztonsági kamerák. Nem tudom máshol hogy van, de nálunk volt már néhányszor ilyesmi. Pedig nem egy bűnözői körzet. Jót szórakoznak gondolom. A múltkor egy ismerősöm kocsiját szétszedték, hogy valamit csempészik benne vagy ilyesmi. Csak néztem egy nagyot. :D
2018. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, azt el is felejtettem mondani, hogy óvadék ellenében engedtek ki.
2018. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!