Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek probaljak meg...

Szerintetek probaljak meg baratkozni vele?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam, akirol megtudtam, hogy tavaly tetszettem neki, de mindig annak a lanynak meselt rolam, akinek o tetszett. (O nem tudott rola) Szoval a lany kozben osszejott az osztalytarsam tesojaval, de a kapcsolatuk elejen meg mindig azt mondta, hogy ha az osztalytarsam osszejonne vele, o azonnal szakitana a batyjaval. (Ez amugy szanalmas szerintem) Ezutan az osztalytarsam is osszejott egy lannyal, aki fiatalabb nala, de amugy meg tok aranyosak. Igazabol nem tudom egyutt vannak-e meg, nem is lenyeg. Szoval ez a fiu mindig tok kedves velem, mindenben segit, amugy folyton morcos, de ha ramosolygok o is mosolyogok, gyakran nez. Tok szivesen baratkoznek vele, de nem tudom hogy ez jo otlet lenne-e. Elvileg mar nem tetszem neki, hisz ott van/volt a baratnoje is.:D Szerintetek jo otlet lenne? Ha igen hogy csinaljam?

2018. ápr. 15. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy en 16/l, o 17/f
2018. ápr. 15. 22:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátkozni, mi? Megtudtad, hogy bejöttél neki és most rá vagy izgulva. Plusz izgalom, hogy van csaja, próbálgathatod a kis karmaidat, hogy ki tudod-e ütni a nyeregből a másik leányzót. És még te szólod le az osztálytársnődet, hogy szánalmas. Neked is elég laza az erkölcsi értékrended. Barátkozz lányokkal, ha annyira barátkozhatnékod van, ha meg fiúzni akarsz akkor kezdj olyannal, akinek nincs senkije.
2018. ápr. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy egy szoval sem irtam, hogy tetszik a srac.:D
2018. ápr. 16. 05:31
 4/5 anonim válasza:
Szerintem barátkozhatsz vele. Nem biztos hogy olyan tartós volt a szerelem feléd. És ha jobban megismered akkor úgyis kiderül hogy tetszettél vagy tetszel e neki.
2018. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne!
2018. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!