Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lesz minden barátságomna...

Miért lesz minden barátságomnak ugyanaz a vége?

Figyelt kérdés
20 év után egy barátság jut eszembe, ami tovább tartott/tart mint 7 év. A többinek mind az lett a vége ,hogy egyszer csak nem érdekeltem őket valami apróbb félreértés után. ( elbeszéltünk egymás mellett és nem jött össze a találkozó, ilyesmik) Miért történik mindig ez, hogy egy idő után kevesebbet érek az embereknek és egyedülmaradok?

2018. ápr. 30. 18:24
 1/4 anonim válasza:
92%
Egyedül vagyunk a világban. Senki sem érthet meg teljesen , és nem is kell , hogy megértsen. Az ilyen embereknek nincs helye az életedben
2018. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Ha egy apró félreértés után nem akarjátok egymás társaságát egy ideig az normális,minden barát néha összeveszik,velem is volt ilyen,de ha nem tudtok kibékülni és nem jösztök rá hogy hibáztatok,akkor az nem barátság,és nem is volt az.És lehet hogy egyszerűen megunnak az emberek, bár nem ismerlek,szóval csak találgatok.Próbáld megkérdezni tőlük hogy mért csinálták ezt veled.Remélem hasznos volt!
2018. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Mert soha nem voltak, és nem is lesznek barátaid.
2018. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Próbálj megváltoztatni magadban valamit ezen a téren, barátságok kapcsán.

Az emberek jönnek mennek és a körülmények is. Lehet elhatalmasodott a ragaszkodásod hozzájuk és taszítóvá váltál számukra. Nem tudom. Próba szerencse. Remélem segítettem.

2018. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!