Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, akinek van...

Van itt olyan, akinek van pedofil ismerőse vagy barátja?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan tudtátok meg és hogyan fogadtátok? Próbáltok neki segíteni?

2018. máj. 1. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha lenne, mar nem lenne.
2018. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 De olyanra gondolok most, aki még nem molesztált, erőszakolt meg gyereket! Mert lehet hülyén hangzik, de vannak olyan pedofilok, akik inkább menekülnek a betegségük elől!
2018. máj. 1. 18:33
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nincs.

De ha lenne, nem ítélném el, amíg nem csinált volna semmi fizikai bűntettet. Gondolatbűn ugyanis nem létezik.

Én mindenképp segíteni próbálnék neki, ugyanis baromi nehéz lehet egy ilyen vággyal együttélni, és a legmélyebb tiszteletem azoké, akik vissza tudták tartani a vágyukat egy életen keresztül.

2018. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a nevelőapám. 11 éves koromban ismertem meg... Eléggé feltűnő volt, hogy az ágyamba mászott, taperolt és felizgult rá. Nem próbáltam neki segíteni, mert akkoriban nem tudtam, hogy 11 évesen simán megúszhatnék egy gyilkosságot :( Most meg már nagykorú vagyok, így veszett fejsze nyele, maradjon távol tőlem.
2018. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt olyan munkatársam, aki mindig kislányokról álmodozott.

Nem csinált belőle titkot. Most nem akarom idézni, hogy miket mondott, miközben hangosan fantáziált, mert biztos törölnék.

Csak nevettünk rajta. Azt nem gondolnám, hogy tettlegességig elment volna, de a pc-je biztos tele volt kislányos képekkel videókkal.

Nem próbáltunk segíteni. Egy 30-as fickóval mit kezdhetnék?


Amúgy van pedofil közösség, ahol szakemberek segítenek nekik.

Ez az anonim alkeszokhoz hasonló olyanoknak, akik nem sértettek még törvényt, de tudják, hogy azok.

2018. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
A 84%est minek kellett lepontozni? Nálunk rokonságban van volt. A lánya emlékezett durva dolgokra, és a gyökér nem is tagadta... Nem lett belőle semmi, mert eltűnt. Nem is értem.
2018. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Volt, a nevelőapám. Kilenc éves voltam amikor először megerőszakolt. Szóval ne várd hogy sajnálgassam a pedofilokat- nem jobban mint a veszett kutyát, időzített bomba az ÖSSZES pedofil. És nem nem, segítenék neki, forduljon szakemberhez. Szóba sem állnék vele ha tudnám hogy ilyen förmedvény, figyelném mit csinál, nehogy bántsa a gyerekeket. És igen, tudom, ellenséges vagyok, meg elfogult. De igen nyomós okkal. Tudom mennyi kell nekik hogy erőszakba menjen át a dolog.
2018. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

=(

Látom azért van olyan, aki inkább "legyilkolna"... Persze, olyasmit szenvedtek el, meg is értem.


Én sajnos lehet, hogy pedofil hajlamokkal rendelkezem. =( Gáz, de kiderül, a feldolgozási fázisban mennyit jelent, ha leírom...


"Fantáziálgatni", úgy, ahogy szerintem Ti értitek... olyan nálam igazán nincs. "Olyan" vágyam sincsen effektíven, vagy csak eddig tudat alatt is elnyomom. :/

De ami miatt meg van a félelmem, hogy az vagyok, az az, hogy feltűnően (számomra) jobban jövök ki velük (6-8 éves korosztály) és rendkívül kellemes, megnyugtató, feldobó élmény az elfogadásuk a jelenlétük... és hát, igen, az érintésük is =( Tehát mégis csak van valami "időzített bomba".

Nagyon széthúzó érzés az egész, mert valahol érzem, hogy nem normális, ugyanakkor annyira nincs más hasonló jó élményem, hogy megfosztani sem tudom magam attól, hogyha úgy adódik, akkor inkább elmenjek (pl. lemondjam azt a bizonyos programot).


Erőszak szerencsére baromi távol áll tőlem. Ha pl. egy kisfiú/kislány nem tartana szimpatikusnak, eltolna magától, megtiltana hasonló dolgot, akkor igaz, hogy fájna, rosszul esne, de nem tudom elképzelni, hogy egy rossz szóm is lenne ellene... nemhogy még tetlegességig fajulna a dolog.


=(

Mindig azt gondolom, hogy de könnyű is másoknak, akik jól ki tudnak jönni az embertársaikkal, nem hazudik nekik senki, nem használja ki őket senki, van, aki szeresse őket... és nem jutnak el idáig. :'(

2018. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó! Kösd fel magad. Undorító féreg vagy!

Ha az én gyerekemmel próbálnál meg fajtalankodni, kitaposnám a beledet. Ocsmány sz.rság

2018. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szerintem te veszélyesebb vagy, 9-es.
2018. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!