Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért fél barátkozni velem az...

Miért fél barátkozni velem az akit már több mint 13 éve ismerek?

Figyelt kérdés

Nyáron szerelmet vallotam neki, de nem jött össze, és most csak barátságot akarok mert már rég túltettem magam ezen és még egy másik lány is le**tart aztán...

Most az anyukája is búzdítani akarja, h barátkozzon velem, de nem mer mert fél, h többet akarok...

Egyetlen egy fiúval sem barátkozik..., csak akkor beszél srácokkal ha megszólítják.

Ez normális, h vki ennyire féljen 16 évesen?

Írok neki megnézi, de nem ír, megszólítom félve beszélget csak, csak én próbálok meg közeledni felé.

Ő is és az anyukája is azt mondták, h meg akar a ismerni jobban, de akkor miért fél?



2018. máj. 6. 09:33
1 2
 1/12 he84 ***** válasza:
Mivel tudja, hogy beleszerettél, így nagy eséllyel attól fél, hogy egyszer mégis rámászol szexuális értelemben. Lehet hogy ő az ilyet nehezebben kezeli, ezért is fél. Nyugtasd meg őt, hogy biztosan nem fogsz vele az engedélye nélkül semmi olyat csinálni, amit ő nem szeretne és kérd meg, hogy ne féljen minden komoly ok nélkül ennyire, mert ez neked nagyon rosszul esik. Én anno 2014. áprilisában beleszerettem egy több mint 10 éve ismert legjobb barátomba, majd pár héten belül elmondtam neki. Ő nem ijedt meg ennyire és kicsit számított is rá, utólag elmondta, hogy néha kicsit látta rajtam. Elfogadta és nem tudta ő se viszonozni (bár aztán később ritkán volt 1-2 petting köztünk, ha volt hozzá némi kedve attól függően), mégis nagyrészt jó barátunk vagyunk azóta is, legalábbis általában.
2018. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok én tőle semmit szexuállisan, csak barátságot. Aztán, h később lesz-e szerelem nem érdekel..!
2018. máj. 6. 10:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ne féljen, hogy reményt kelt benned; mert már letettél róla, mint ellenkező neműről; vagy nemtom. Hogy nem fogsz reménykedni, és megígéred, nem próbálod meg őt behálózni ,de szeretnéd, hogyha ő az életed része lenne; akár csak barátként is; de már te sem szeretnél többet, mert elfogadtad, hogy ő sem; de nagyon szeretnéd, hogyha legalább ilyen "haverbarátok" lehetnétek. És ígéred, hogy nem fogsz rámozdulni meg próbálkozni nála.
2018. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ebben van vmi. Csak nem merem..
2018. máj. 11. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Veszíteni valód már nincs. Úgyhogy szedd össze minden bátorságod.


Ha "Ő is és az anyukája is azt mondták, h meg akar a ismerni jobban"


Akkor hát szerintem nyitna feléd, csak fél, hogy többet akarnál. Írd le neki mégegyszer tisztán, őszintén, aztán, ha nem válik be, akkor hagyjad. Mert így picit azért lehet, hogy mind a ketten kínlódtok, bár én nem tudom.

2018. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Max személyesen, de a szavak már kevesek.

Itt a tettek kellenek.

Látnia kellene, h igaz amit mondok. Csak nem tudom, hogyan csináljam...

2018. máj. 12. 22:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Tölts fel esetleg valahova egy videót talán, amit csak ő láthat, vagy esetleg ilyen videochatben.
2018. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az nem jó. Személyes kellene
2018. máj. 13. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Írd le neki akkor talán (még mindig nem tudom, mit lehetne tenni) Ja és nem kell feltétlenül, hogy te add oda, ha úgy érzed, annyira kiakasztottad; habár tökösebb, bátrabb dolog lenne, ha te állnál elé, és adnád oda. Szép borítékba belerakva, és akkor úgy.
2018. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Esetleg fészbukon a beszélgetős ablakban benyomni, hogy élőben beszéljetek? Asszem, van ott valami ilyen gomb; és hallhatná , hogy őszinte vagy; és pl elmondhatnád/leírhatnád neki még előtte, hogy élőben mondjuk pl esetleg nem mertél odamenni; vagy nemtom(most nem olvastam újra a kérdést)
2018. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!