Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm mindig...

A legjobb barátnőm mindig mindenért megsértődik, azt akarja hogy CSAK vele legyek! Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja azért sértődött meg/vesztünk össze, mert Dórival (nem ez a neve, kitaláltam egy állnevet) mentem el fagyizni, nem vele. Most meg azért hogy táborban nem mellette alszok meg nem vele leszek hanem az ottani barátnőmmel akivel évente egyszer találkozok, ismétlem EGYSZER! Az oké hogy a legjobb barátnőm meg minden de azért nem csak vele kell lennem.

2018. máj. 7. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő a legjobb akkor milyen lehet a többi? XD Tipikus 12-14 éves BFF hülyeség. Ráakaszkodnak az emberre, féltékenyek, hisztiznek ha nem CSAK velük foglalkozol. A legjobb barátnő nem az egyetlen barátnőt jelenti, csak sokan félreértelmezik. Én soha senkit nem neveztem legjobbnak, mindenki csak egy a sok közül. Volt akivel szívesebben találkoztam de vele se vittem túlzásba. Amit tenni tudsz az az hogy elmondod neki, hogy a normális embereknek sok barátja van, értse meg, hogy nem kell egymás seggébe bújni állandóan. Biztos hogy megsértődik majd és te leszel a szemét. Ha ilyen gyökér akkor nem vesztesz majd sokat.
2018. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!