Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért fordul el tőlem mindenki?

Miért fordul el tőlem mindenki?

Figyelt kérdés
Lassan azt veszem észre hogy teljesen elfordul tőlem mindenki,akikkel eddig messengeren is napi szinten beszélgettem nem írnak,nem keresnek,akik eddig a barataimnak mondhatók voltak ők sem keresnek,mindig más dolguk van,egy több mint 10 éves úgymond "legjobb" barátságomnak is úgy látszik hogy annyi,mivel egy hónapja már nem keres az sem,vissza sem ír,meg se nézi amit írok,élőbe ha találkozok is vele veletlen(már három hete látni se láttam) leszarom stilusba köszön de megy is tovább,pedig eddig azért legkésőbb egy háét hallgatás után írt vagy valami de most semmi,vissza se ír..Semmi okot nem adtam senkinek sem,nem voltam így konkrétan paraszt senkivel,nm vesztem össze komolyabban senkivel sem,akkor most miért ez van? Letakaritottam a messengerem,archivaltam,meg toroltem mindent es most teljesen üres..van hogy napokig annyi van hogy nem jött új üzenet..csak csend és magány..miért fordul el tőlem mindenki? Mit tettem vagy mégis mi lehet ennek az oka?

2018. máj. 7. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik, van jobb dolguk is, mint hogy veled foglalkozzanak.
2018. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Ezek csak virtuâlis "baràtok"
2018. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha emiatt azok a tulajdonságok igazak rád amit a címszavak közé írtál, akkor elég nagy gyászmadár lehetsz alapból is, csak nem veszed észre. Persze hogy lassan lekoptatnak. Talán nem mindenki más a hibás, neked kéne változnod
2018. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy MOSTMÁR csak azok meg még azok se..
2018. máj. 7. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert az emberek valtoznak.

Az en haveron is egyre bunkobb pedig mindig kedves voltam vele. De lassan be kell latni hogy ami nem az nem,a sz..r alakok nem erdemlik meg a rendest

2018. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 és #3 jó nagy ostabaságokat írnak.
2018. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne figyeld a messengert, csak fölösleges időtöltés. Aki akar, majd megtalál. Inkább mozdulj ki, élvezd a tavaszt, és keress igazi, jó társaságot és barátokat - élőben.
2018. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!