Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Fiúk! Volt már olyan, hogy lánybarátotokra tényleg csak barátként tekintettek, nem is vonzódtatok hozzá, de ez hirtelen megváltozott?

Figyelt kérdés
Legjobb fiúbarátomon mintha ezt érezném, és érdekelne, hogy csak paranoia-e.:D

2018. máj. 11. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt.
2018. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, és egy lány baratom, akire tényleg csak barátként tekintettem, semmiképp nem csaltam volna meg a barátnőmet vele. Aztán szakítottunk és változtak az érzések... Főleg hogy o segített túl a szakitason, de nem lett a dologból semmi.
2018. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van egy ilyen barátnőm.

Amikor még hosszú évekkel ezelőtt elkezdtünk barátkozni, megállapítottam magamban, hogy szép lány ugyan, de nem igazán az én esetem. Aztán ahogy telt az idő, egyre jobban megismertük egymást, egyre többet lógtunk együtt és egyre több közös élményen voltunk túl, úgy fogott meg engem egyre jobban a személyisége.

És mivel a személyisége vonzott, észrevettem magamon, hogy már képes vagyok rá nőként is tekinteni, holott külsőleg még továbbra se épp az én ideálom.

Azelőtt nem hittem ilyenekben, de mióta saját magam tapasztaltam meg ezt, azóta komolyabban veszem az ilyen sztorikat.


Persze most nem kell azt képzelni, hogy fülig szerelmes lettem belé, és azóta kilátástalanná vált az életem, mert soha nem jöhetünk össze, ugyanis erről szó sincs :D Tudom, hogy az ő részéről a legkevésbé sincs felém vonzódás, és egyébként se illenénk össze egy párként, se külsőleg, se belsőleg. Azóta férjhez is ment már egyébként, szóval már csak ezért is tárgytalan a dolog.

Szóval eszem ágába sincs vele összejönni, mindössze képes vagyok rá teljesen más szemmel nézni, mint még a megismerkedésünk elején.

24/F

2018. máj. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány ismerősöm, aki iránt egyáltalán nem éreztem fizikai vonzalmat. Viszont emberileg annyira szimpatikus volt, és annyira hozzám passzokó volt, hogy a belső értékei kvázi külsőleg is megszépítették a lányt számomra. Ugyanakkor azt hozzáteszem, hogy mi itt írhatjuk a válaszainkat, attól még az ismerősöd gondolkodhat másképp, és ezek a válaszok még nem jelentik automatikusan azt, hogy ő is így látja.
2018. máj. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, közel másfél év barátság után el kezdtem többet érezni..
2018. máj. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na! Kb ahogy a sracok leirjak en minimum igy ismerkedem pasikkal, ha csak kulsoleg szep az keves... kell az a megfogo szemelyiseg amirol beszeltek. Hisz akarkifia borjaval nem hál az ember lánya, igaz e? ;)
2018. máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!