Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van/volt olyan barátoto...

Nektek van/volt olyan barátotok aki túlságosan ragaszkodott hozzátok ti meg szabadultatok volna tőle, mert fojtogatott a beszédével meg az állítólagos szeretetével?

Figyelt kérdés
Inkább arról volt itt szó,hogy neki kellett valaki akiből energiát,merithet,leszivhat utána meg az már mellékes volt,hogy velem épp mi történik,hogy vagyok.

#hamis #ál barát
2017. nov. 1. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés maga igaz volt, de a leírás egyáltalán. Az egyik barátnőm valóban kicsit megfojtott a szeretetével, olyan szinten, hogy nekem nem igazán jött be, és sokszor hárítottam. Azonban megértettem, mert soha nem akadtak igaz barátai, és a legtöbben az első adandó alkalommal magára hagyták. Szerintem belőlem merített erőt, hogy hitt a barátságunkban, és annyira ragaszkodott hozzám. De leszívni sosem szívta le az energiám. Mindig ott volt, ha kellett nekem, ha valamit meg akartam beszélni vele, és ez persze fordítva is igaz volt.
2017. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A rövid leirás a saját helyzetemre vonatkozott,mert ez kölcsönösen nem teljesen működött.Csak a problémáit szerette ecsetelni,arra kellettem minden másból kihagyott,nem volt figyelmes,tiszteletteljes velem.Tudatosan vagy tudattalanul csinálta azt nem tudom,szerintem inkább tudatosan,mert mindehhez szemédkedő megnyilvánulások is párosultak.És vannak barátai akikkel biztosan tudom,hogy nem igy viselkedik.
2017. nov. 1. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:

A szavaidból az én kapcsolatomra gondoltam egy barátommal. Lehet, hogy én is olyan vagyok vele, amit leírtál, vagy talán pont én vagyok az a személy, akiről beszélsz :(

Figyelj, írd meg üzenetben a neved, vagy a barátod nevét, és ha én vagyok az, akkor beszéljük meg.

2017. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt. Majdnem minden gyagyás, érdekember megtalált már. Ezért távolodom inkább az emberektől.
2017. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló,biztosan nem te vagy az a személy,távol élek,az illető ismerősöm meg nem hinném,hogy olvassa ezt az oldalt.Egyébként nem szeretném vele rendezni a kapcsolatot.Ez évekig igy ment.Új dolgok felé fordultam,új személyekkel ismerkedtem meg a régiek közül meg látom már kik az igaziak és kik a hamisak.A régi dolgokta magam mögött hagytam az új dolgok jobban kitöltenek.

Ha te ebben a leirásban magadra ismertél,akkor arra bátoritalak,hogy ha fontos neked az a személy és nem voltál tudatában a tetteidnek akkor változtass a vislekedéseden.Legyél vele figyelmesebb,add meg neki a tiszteletet,ne vedd természetesnek,hogy van neked,mert a legtöbb ember túl természetesnek veszi a másik jelenlétét,tetteit még az el nem távolodik.Ha viszont ő már nem nyitott a kapcsolat felé akkor inkább hagy őt békén,hátha az élet újra egymás felé sodor benneteket.

2017. nov. 1. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: Úgy érzem, túlságosan ragaszkodok hozzá, és "fojtogatom", mert ő az egyetlen, akire mindig számíthatok. Rengeteget kapok tőle, szó szerint megmentette az életemet, és attól félek, én nem adok neki eleget, amikor beszélünk nem érdeklődök iránta eléggé. Gyakran vagyok negatív, és rázúdítom a problémáimat. És attól is félek, hogy csak sajnálatból foglalkozik velem, és nem azért, mert szereti a társaságomat, mivel annyiszor hálálkodtam neki, hogy mennyi mindent köszönhetek :(
2017. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy kérdező?
2017. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló sajnálom a te helyzeted más mint az enyém.Az én helyzetemben sok szándékos szívatás is volt az illető részerol.

7-es valaszolo:az életkoromrol nem nyilatkoznek, nem tartom lényegesnek

2017. nov. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!