Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem tudok egy fiut elfelejt...

Ha nem tudok egy fiut elfelejteni akit pár éve interneten ismertem meg akkor az azért van mert hiányzik?

Figyelt kérdés
Szoval pár éve meg ismertem egy fiut interneten és joba lettünk sokat beszélgettünk és belém szeretett de én megbántottam őt megromlott a viszonyunk letiltottam hiányzik nekem a barátsága a beszélgetéseink és azota is napi szinten gobdolok rá.
2018. máj. 13. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Hát oldd fel a tiltást, kezdeményezz vele beszélgetést, szükség esetén kérj bocsánatot, aztán majd kiderül, hogy ő hogy van veled.
2018. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
nehogy feloldd :D szenvedj, így jártál : D
2018. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos feloldani nem merem.teljesen ki akadna.Nagyon nagy fájdalmat okoztam neki.
2018. máj. 13. 14:27
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
És akkor mi van, ha kiakad? Ennél rosszabb már nem lehet. A legtöbb dolog nem visszafordíthatatlan. Hogy visszafogad-e, az az ő döntése, de ha neked szükséged van rá, akkor meg kell adnod magadnak erre a lehetőséget.
2018. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.csak mar hiába irnék rá nem tudna már bízni bennem.
2018. máj. 13. 15:20
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Ezt nem neked kell eldönteni. Neked azt a felét kell csinálni, ami a te részed a kapcsolatfelvételből. Kezdheted rögtön a bocsánatkéréssel.
2018. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak rettentően félek.de muszály őt elfelejtenem bármien nehéz is de örülnék neki ha a sors össze hozna vele és találkozhatnánk
2018. máj. 13. 16:35
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
hiába értékeltek le :D én biztos jó messzire elküldenék mindenkit, akinek korábban nem kellettem, ha újból felkeresnének.
2018. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, szóval teljesen meg tudom érteni mit érzel. A szóban forgó srác már több hónapja nem válaszolt az üzenetemre, én pedig nem merek ráírni, mert anno kissé megromlott a kapcsolatunk és szerintem már esélyem sincs még arra sem, hogy barátok legyünk. Nekem is szörnyen hiányzik minden nap és fogalmam sincs mit tegyek, hogyan felejtsem el. Bevallom, én talán kicsit többet is kezdtem érezni iránta, mint barátság, de biztos vagyok benne, hogy köztünk soha nem lesz semmi... De legalább írna egy pár sort magáról. Megőrülök, hogy nem tudom mi van vele, borzasztóan hiányzik. 17/L
2018. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem irj rá es probalj meg vele beszélni.a te helyzeted nem az de az enyém igen.mindennél jobban szerettet engem.én voltam neki az igazi.bár ne lettem volna ilyen hülye a fiuval
2018. máj. 13. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!