Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet igy baratkozni?

Hogyan lehet igy baratkozni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy csinaltam nehany hulyeseget az eletben, es erre nagyon sok barati kapcsolatom ra ment. Akik maradtak azok dolgoznak altalaban, vagy kulfoldon vannak. Kerlek ne irjatok ilyeneket hogy jarjak bulizni, mert egyreszt nem vagyok egy nagyon bulizos fajta, masreszt egyedul en eleg hulyen ereznem magam. 21/f

2018. máj. 13. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
többet ne csinálj hülyeséget!
2018. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan megbantam, es eleve nem volt szandekos.
2018. máj. 13. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok és én is csináltam pár hülyeséget , amire ráment nekem is pár kapcsolatom és akik maradtak azok dolgoznak . Szóval egy cipőben járunk :) Hát személy szerint én nyáron elmegyek dolgozni egy másik városba , mondhatni úl életet kezdek és ott úgy fogom alakítani az életem ahogy akarom . Remélem jó lesz :D Vehetsz példát rólam is akár , habár ez nagy lépés lenne az életedben , de lehet te is jól járnál hosszú távon .
2018. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Új *
2018. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyakorlatot kell csinalnom nyaron. Ez 1,5 honap. Gondolkoztam rajta hogy nekem is valami hasonlot kellene csinalnom a maradek szabadidomben, de ha dolgozok akkor nemsok idom maradna a kapcsolat epitesre.
2018. máj. 13. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Munkahelyen, edző terembe, akár járművön is lehet kapcsolatot kialakítani.

Valaki utcán teszi ezt.

Nem kell ezért rosszul érezni magad, ha elmentek akkor szerintem már itt volt az ideje ennek.

Az igazi barátok maradnak akármilyen hülyeséget csináltál (persze ha nem a személlyel)

2018. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazabol nem vesztettem sokat. Nagyreszuk narkos lett. Megis bant hogy kib@$ztam veluk veletlenul.
2018. máj. 13. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Sport, képzés, hobbi, társaság (ami nem buli, bár egy házibulival nem tudom mi gond van), (diák)munka, stb

Itt lehet kapcsolatokat kialakítani. Használd ki, légy nyitott, tégy szimpatikus elsö benyomást!

2018. máj. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!