Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy haverom akivel sokszor...

Van egy haverom akivel sokszor van olyan, hogy ugyan azt mondjuk vagy gondoljuk ugyanabba a pillanatba. Ez miért lehet? 16/L

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen középiskolában. Sokszor kitaláltam előre, hogy mit fog mondani a másik.


Nem kell bele látni semmi extrát.

2018. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De szó szerint ugyanazt mondjuk.
2018. máj. 14. 20:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszerre. Egyszerre ugyan azt.
2018. máj. 14. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt is átéltem. Volt, hogy egyszerre mondtam másokkal azt, amit mondtak, ugyan abban a pillanatban, volt amikor meg hamarabb, mielőtt kimondták volna.


Annak tudtam be, hogy ismerem őket eléggé és megvan az összhang közöttünk.

2018. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy hullámhosszon eveztek.

Ez egy jóféle barátság.

Én egy ilyet veszítettem el.

2018. máj. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyira sokat vagytok egymással, hogy felveszitek egymás szökásait és szólásait észrevétlenűl.


A gimnázium alatt volt egy nagyon jó barátom, talán legjobb barátom, akivel minden szünetben és órában együtt voltunk, így az 5 év alatt (5éves iskola volt) felvettük egymás szokásait.


Utolsó évben elkezdtem észrevenni, hogy ugyan úgy tartjuk a kerünket óra közben és kb ugyan olyan pozícióban unatkozuk és általában ugyan abban az időben. Szóval egy külső szemlélőnek úgy tünhetett volna mintha egymást utánoznánk pedig csak annyira sokat ültük egymás mellet, hogy észrevétlenűl ugyan úgy reagáltuk le a dolgok nagy részét.


Ebből adódóan néha ugyan azokat a dolgokat ugyan abban az időpontban mondtuk mint ahogy nálatok megesett.


Ez nem varázslat vagy valamilyen megmagyarázhatatlan telkinetikus kapcsolat :D csak sok időt töltöttetek egymás mellet.

2018. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!