Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a 2 legjobb...

Mit csináljak, ha a 2 legjobb baratnőm utálja egymást (bár ez enyhe kifejezés) és én véletlenül elszóltam magam a 2. BFFmnek, hogy az 1. m kibe szerelmes… ugyan abba, akibe a második?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy szar alak vagyok, és borzasztó bűntudatom van, de nem tudok hazudni, ha ennyire váratlanul ér valami... egy könyvről dumáltunk, amikor lecsapott ezzel a kérdéssel. Persze nem mentegetőzni akarok.

Rajtam kívül csak egy közös barátjuk van, és azon áll vagy bukik az egész, hogy a 2. elmondja-e neki, és ha igen, akkor ő elmondja-e az elsőnek.

Szerintetek mondjam el az elsőnek az igazat? Vagy falazzak egy nagyobb hazugsággal, ha kiderülne?

Válaszaitokat előre is köszönöm, minden kedves válaszolónak megy a kis zöld kéz!👍🏻



2018. febr. 17. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A másik tudja, hogy az is abba szerelmes akinek elmondtad?

Egyébként ne titkold, mert ilyen önuralommal/tudatossággal biztos, hogy le fogsz bukni, még ha nem is a harmadik buktat le. (Egyébként meg tanulj meg hazudni, vagy megfelelő kitérő választ adni, hogy a jövőben ne forduljon ilyen elő. pl.: "Megkért, hogy ne mondjam el neked.")

2018. febr. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, h kibe szerelmes. Szted érdekelni fogja?

'Figy véletlen elmondtam xnek, h ki tetszik neked.'

'Leszarom, mit tud az a senkiházi majom.'

2018. febr. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszus, ezt nem is értem. Biztos mert nem nézek latin-amerikai sorozatokat. Legalább tanultam valamit, kigógliztam a BFF-et, még életemben nem hallottam. Amúgy meg kérdezd meg a srácot, érdekli-e bármelyikük, ha nem, akkor no problem.
2018. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként miért utálják egymást? Mert szerintem próbáld meg őket kibékíteni. És főleg ha emiatt vesztek össze, mert egy fiú sem lehet fontosabb a barátságnál. Ráadásul az sem biztos hogy a fiúnak tetszik bármelyik lány. És írd meg hogy azóta történt-e valami!
2018. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!