Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Oké. Még régen 3-an voltunk Bffek.(Legyek én L, a többiek V és H)

Nos velem nem igazán foglalkoztak csak egymással. Utána mikor V velem is foglalkozott, H nak elmontunk egy NAGY titkot. Most H val volt az mint régen velem, hogy nem igazán foglalkoztunk vele. H elmondta a titkot mindenkinek. Nagyon sok bajunk lett miatta. Pár nappal később, megegyeztünk, hogy Nem

Bocsátunk meg neki. Pár héttel később, V és H(akivel már nem vagyunk BFFek,hanem T vel) már megint sülve-főve együtt voltak(máig).v azt mondja, csak kihasználja, de T és engem is nagyon elhanyagol, és szerintünk a hátunk mögött ők ketten BFFek.


2018. máj. 18. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
*facepalm*
2018. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Az általad felállított kombinatorikai feladat bonyolultabb, mint az idei középszintű matematika érettségi azon feladata, amikor hat gombóc fagylaltból kellett háromgombócos csoportokat képezni.
2018. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj? Hát nézzük.

Ne hívj BFF-nek senkit, ha váltogatod őket, mint a bugyidat. Ne barátkozz olyan nyomorral, aki bevallottan csak kihasznál valakit. Ne élj egy szappanoperában. És végül: rejtsd el az igazi neved, mielőtt ilyen blődséget kiírsz.

2018. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hűha, szten nekem még kell egy kis idő, hogy egyáltalán megfejtsem mit is írtál...egy hieroglifát könnyebb kibogozni...
2018. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:D


Magyar szappanopera.

2018. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fölösleges leírnod, hogy te vagy L, a teljes neved virít a kérdés felett. :)
2018. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg egyébként se használtad utána.
2018. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nehezebb megfejteni mint a voynich kéziratot. Pedig én többször is átolvastam.
2018. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!