Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon félek! Ugye nem lesz...

Nagyon félek! Ugye nem lesz belőle prostituált?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, óvoda óta ismerem. Mindig is egy ártatlan, szótlan, visszahúzódó lány volt egészen tavaly év végéig.

Amióta a 13 éves kort betöltötte (idén lesz 14), betegesen párkapcsolatot akar. Sajnos úgy, hogy többször engem és a legjobb barátnőmet is bajba kever. Azokat a fiúkat akik az iskolánkba járnak, zaklatja facebookon. De ez még semmi ahoz képest, amit tényleg csinál...

Tudom, nem illik más beszélgetéseit nézni. De egyszer ott álltam mögötte, és miközben visszanézte a beszélgetését, láttam képeket a mesztelen testéről... Amikor az egyik osztálytársam telefonjába belépett, elfelejtett kilépni és az osztálytárs belenézett a beszélgetésbe...

Szerencsére nem beszélte szét, tőlem kérdezte meg, tudtam e hogy ezt csinálja...

Csak trolliodni menten fel egy társkereső oldalra, de megtaláltam a barátnőm felhasználóját... 60 partnere, és 5 nyilvános képe volt amit bárki megnézhet... Ráírtam, és nem kamu, tényleg ő volt az. Majdnem kaptunk két kiadós verést egy 3 tagú roma bandától, mert a lány folyamatosan zaklatja őket, és én hiába magyarázom neki hogy abba kellene hagyni sosem hallgat rám... Vagy csak hadjam, és ne foglalkozzak vele?


2018. máj. 18. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Prostituált nem valószínű hogy lesz belőle max egy tiniringyó aki mindenkivel összefekszik.

De az is lehet ,hogy csak egy kapcsolatot szeretne bár azért ez szerintem kicsit beteg 😁

Szerintem mond el neki amit gondolsz és hagyd rá ha nem hallgat rád ,ha fontos a barátság neked ha nem akkor meg szólj a szüleinek .

Tudom nem szép dolog beköpni mást de ez akkor sem normális 14 évesen meg pláne.

2018. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szép dolog beköpni, de szerintem az oké hogy ha ez a személy érdekében történik. Én elmondanám a szüleinek,nem hiszem hogy rád hallgatna de talán eléggé szégyenli majd a szülei előtt hogy fel hagy ezzel. Szerintem valami mentális betegség lehet a háttérben. Az rendben van hogy ismerkedik minden tini kíváncsi de ő nagyon túlzásba viszi.
2018. máj. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Tipikus buta fruska. 20 évesen meg majd nyavajog hogy jajj az összes férfi gonosz, csak dugni akar brühühüü...
2018. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Hogy betegesen kapcsolatot akarna egy és ismerkedne normális fiúkkal az nem lenne gond.

Viszont hogy 60 fiúval és roma bandákkal az már az.

2018. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most még nincs késő változtatni de ha így halad tovább előbb utóbb baj lesz.
2018. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a szüleinek szólnék, de nagyon gyorsan. Számíts rá, hogy meg fog szakadni a kapcsolatotok, de ez a legkevesebb.
2018. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Arnold80 válasza:
0%
Duci a lány? Talán önértékelési problémái vannak. Dolgoznak a hormonjai, de nem talál viszonzásra a fiúktól, mert nem szép és/vagy kövér, és ugye az melyik fiúnak tetszik? Senkinek se. Ha szép is csinos lenne, biztosan találna egycsapásra barátot, pasit, szeretőt - akár idősebb korosztályból is - , sőt nem is neki kellene mennie a fiúk után. A megoldás az lehet, ha lefogy, és kikupálja magát külsőleg, akkor lesz(nek) pasija(i) is. Ha segíteni akarsz rajta, akkor inkább járjatok el együtt edzeni vagy aerobikozni rendszeresen, és beszéld rá a diétás étkezésre, tartsa számon a napi bevitt kalóriákat. A Testmozgás amellett, hogy segít lefogyni (és egészséges is), önbizalmat is ad neki, meg fognak fordulni utána a fiúk, és akkor nem lesz ennyire kétségbe esve, hogy ő nem kell senkinek.
2018. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is kövér, nem is vékony. De mindig azt mondja magára, hogy elhízott.
2018. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!