Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok mérges ha...

Jogosan vagyok mérges ha kiderült hogy egy barátom prostituált?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, baráti társaságomban van egy csaj akivel nagyon jó barátok vagyunk. Tudom róla hogy elég könnyű vérű meg minden de sosem ítéltem el emiatt. Most viszont kiderült róla, hogy konkrétan prosti, és idősebb pénzes pasikkal szexel. Pedig van saját lakása családnak köszönhetően, nem nélkülözik. Mikor ezt így megtudtam már sok volt nekem. Nem akarok beleszólni más életébe de úgy döntöttem, hogy ilyen ember nem kell az én társaságomba. Jogosan szakítom meg vele a kapcsolatot? Ti mit tennétek?
2017. okt. 22. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Jogosan szakítod meg vele a kapcsolatot. Ha esetleg beperel ezért, semmi esélye.
2017. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A te értékítéletedről csak te vagy jogosult dönteni. Ha neked nem fér bele, akkor te nem barátkozol vele. Olyan, mintha nekünk kéne abban dönteni, hogy te a barna vagy a fekete cipőt vedd-e meg.

Nekem, ha igazán szeretném az illetőt, nem szűnne meg a barátságom. Ha meg nem tudnám tolerálni, akkor valószínűleg amúgy se szerettem annyira.

2017. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bepereli???? Te miről beszélsz, máskor normális Kolompár?
2017. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan prosti, aki kedves és intelligens, akivel jóp lehet beszélgetni, de gondolom ő nem az a fajta. Nekem sem férne bele ez a fajta személyiség egy barátságba. Én eleve kiselentezem a nem megfelelő embereket, amihez jóval kisebb dolog is elég annál, hogy valaki prosti. De ha nagyon okos nő, akkor nem érdekelne mit csinál privátban.
2017. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy körre te is...:D
2017. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel a saját èletèt èli ès te is a sajátodat èled ès szerintem mindketten azon vagytok, hogy èlvezzètek ezt az èletet. Nem. Nincs jogod ez miatt ítèlkezni. Azt csinál amit akar. A te hibád ha ezèrt elfordulsz tőle.
2017. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is megszakítanám egy ribivel a kapcsolatot.
2017. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges itt jogokról értekezni. Neki joga van elcseszni az életét, neked jogod van csalódottságot, vagy akár dühöt érezni.

Hogy az értékrendedbe mi fér bele, azt csak te tudhatod és csak te döntheted el. Ha ez nem fér bele, akkor nyilván az a legokosabb, ha megszakítod vele a kapcsolatot. Hasonló helyzetben ugyanígy tennék én is.

2017. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A te dolgod eldönteni, hogy kivel szeretnél barátkozni, és kivel nem.

Ami engem illet: nyilván nem helyeselném azt az utat, amit választott, de ezzel nekem rosszat nem okoz, ezzel senkit nem öl vagy nyomorít meg, sőt, ha úgy vesszük, sokaknak még örömöt is okoz... innentől pedig nem lenne erkölcsi okom megszakítani vele a barátságot.

2017. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kolompár te menjél vissza a közlekedés témakörbe!

Kérdező,mint ahogy leírták ha belefér az értékrendedbe nem feltétlen kell megszakítanod vele a kapcsolatot,ez egy kényes helyzet,illetve ne keverj nagy port,mert ha kiderül nagy botrány lehet,ki tudja,lehet veszéyes,egy jól kereső csajnak általába van stricije,és egy jól kereső csajnak a stricije is "menő" ergó lehetséges hogy a kedves bnőd bekebelezte már az alvilág is,én a helyedbe elhidegülnék tőle és nem bolygatnám a darázsfészket...

2017. okt. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!