Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit szólnátok ahhoz,...

Ti mit szólnátok ahhoz, hogyha egy régi netes ismerősötök/barátotok felkeresne titeket több év után?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel anno. elég jól elbeszélgettünk neten, szerintem jó barátság lehetett volna belőle, de aztán félbeszakadt a kapcsolat. Eszembe jutott ma, mert nézegettem, hogy kikkel beszélgettem régen és gondoltam, hogy írok neki. El is fogadta a kérést messengeren, de még nem válaszolt.


Ti mit szólnátok hozzá, hogyha egy régi netes ismerősötök felkeresne titeket?


2018. máj. 21. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

az okoktól függ, mi miatt szakadt meg.


én korábban adogattam újabb esélyeket ismeretségeknek, de végül ugyanúgy a semmiben kötött ki az egész kivétel nélkül, szóval én akiktől valaha eltávolodtam, és felkeresnének x év után, biztosan nem próbálkoznék újrakezdeni vagy épp folytatni, mintha semmi nem történt volna...

2018. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
A netes barátságokban már régen se hittem, ma se hiszek, szóval ha csak úgy a semmiből megkeresne valaki, akivel régen csak a neten beszélgettem (van pár ilyen ember) akkor nagyon furcsának tartanám és nem igazán érteném, mit akarhat tőlem valaki x év után. Általában akik nincsenek az életemben, azok okkal nincsenek benne és ha valakivel nem alakult ki barátság, az is okkal történt. Válaszolnék persze, de nem igazán érdekelne az, hogy most akkor kezdjünk el újra barátkozni, bőven van elég barátom a való életben is, se időm, se türelmem valakivel csak a neten beszélgetni.
2018. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Néha megesik, hogy összefutok ilyen módon régi ismerőssel, 1-2 semleges beszélgetés után befejeződik a társalgás és éli mindenki tovább a világát.
2018. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam az ilyen kizárt, mert utálok mindenkit és ez kölcsönös. Ha mégis lenne ilyen, akkor megpróbálnám a dolgot nem elb×ni, megtartani.
2018. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!