Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti rossz néven vennétek, ha...

Ti rossz néven vennétek, ha egy régi ismerősötök ennyi idő után rátok írna?

Figyelt kérdés
3 éve nem beszéltünk, egy fesztiválra mentünk el közösen, mert egyikünk sem tudott kivel menni. Azon kívül nem is találkoztunk, és most gondoltam írok neki.
2015. jún. 26. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
mit irnál neki?
2015. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezném, hogy van, mit csinál, ilyesmi..
2015. jún. 26. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem rossz néven, mert ez azt jelzi, eszébe jutottam, gondol rám, jó emlékei vannak rólam. A gondd azzal van, mikor valaki évek távlatából azért keres meg, mert akar valamit (segítség, szívesség), és ezért hirtelen elkezdi játszani a jó havert.
2015. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rossz berögződés nálam, de ilyenkor nekem az első gondolatom, hogy "ez is mit akarhat?".
2015. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Osztom az előző válaszát, nekem is az jut eszembe, hoyg ez mit akarhat, minek jópofizni, mikor ennyi ideig le se szart?

Amúgy neked mire lenne jó ez a bájcsevej?

2015. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús lenne, letudnám 1-2 szóban és nem erőltetném a beszélgetést. HA évekig nem beszéltünk akkor nem is kell erőltetni.
2015. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam az szokott lenni a filter, mielőtt ráírok valakire így, hogy vajon van-e reális esély arra, hogy személyesen találkozunk, és eldumcsizgatunk kicsit. Ha nem nagyon, esetleg én se vágyom rá, akkor nem írok. Nagyjából ezt várnám a rám írkálóktól is.
2015. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!