Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatok barátokat...

Hol találhatok barátokat személyiség szerint?

Figyelt kérdés

A Myers-Briggs típusú személyiségteszt szerint INFJ személyiséggel rendelkezem. Ha tegyük fel kifejezetten velem egyező személyiségű emberekkel szeretnék barátkozni, lehetőleg hozzám hasonló korosztályból, akkor azt hol tehetem meg? Van esetleg valami olyan barátkereső szerűség ahol lehetőség van erre?


23F


2018. máj. 23. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Most komolyan ez alapján akarsz barátolat keresni?
2018. máj. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajna kihaltak az ilyen fórumok.


Üdv, egy ISTP. Vagy isfj... óóó franc emlékszik már mi vagyok. Sima vérmérsékleti típusokat jobban szeretem. Sokkal konkrétabban lehet megadni, hogy milyen arányban tartozol a 4 típus valamelyikébe, sokkal érthetőbb és ponzosabb nekem. Ismerkedés szempontjáből meg mindegy, mert 95% nem is hallott róla, a maradák meg olyan, mint én, nem emlékszünk, hogy mi jött ki. Egy nagy szűj 1% alatti rétegbzl lehetne keresni

2018. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

XD

Amúgy a legrosszabb ötlet, ha hozzád szinte teljesen hasonló emberekkel akarsz barátkozni, ez a legtöbb esetben nem sül el túl jól.

2018. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem INFP a személyiségem :)
2018. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Todboy ***** válasza:

3. válaszoló, ne haragudj, de ez baromság.

INTJ vagyok, voltam együtt INTJ-vel működött.

2018. máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is INFJ vagyok, de szerintem nem ez alapján kellene barátkozni másokkal


amúgy meg akárhol belefuthatsz ilyen emberekbe

2018. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!