Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan juthat kompromisszumra...

Hogyan juthat kompromisszumra 2 ilyen ember? Ki adja meg a tiszteletet a másiknak?

Figyelt kérdés
Az egyik imád ölelkezni, mindenkit megölel, míg a másik nem szeret. Melyik tartsa tiszteletben, hogy milyen a másik? Hogy lehet ebben dönteni?

2018. márc. 1. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki nem szeret ölelkezni és folytonosan ölelgetik akkor zavraban érzi magát.Az ilyen embert jobb nem ölelgetni túl gyakran.Nem mindenki nyitott erre.Ha pl. szeretk ölelkezni és valakit megismereknem biztos hogy jó ötlet ölelgetni meg puszilgatni,mert lehet zavarj az illetőt.
2018. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy átlagos eset. Itt azt mondanám, hogy az az alaphelyzet, hogy külön vagyunk és akkor érünk egymáshoz, ha ez mind a ketten akarjuk. Asszem nem annyira megy, hogy én megakarok dugni egy nőt az utcán, ő meg nem akarja és kötünk egy kompromisszumot az orálban :D


De ha ti egy pár vagytok már, akkor az már egy más helyzet. Mert ott már nem az az alaphelyzet, hogy külön vagyunk. Itt szerintem úgy lehetne, hogy kicsit megtanulják megadni magukat valaminek ami nem az övék, de úgy igazán. Kicsit úgy mintha elvisznek valakit egy filmre vagy koncertre, amit nem szeret, ami idegen neki. És hiába ez a dolog, ha rendesen elengedi magát és nem abba kapaszkodik, ami neki jó szokott lenni, hanem hagyja, hogy most ez a zene vagy kép töltse meg, akkor lehet jó lesz neki, vagy ha nem is jó, de érdekes.


Itt ez szerintem úgy működne, ha mind a két fél látná a másikon, hogy az kész erre. Hogy kipróbálja az élet ezen részét a másik módján.


Ha meg barátok vagytok, akkor meg a kettő között van valahol a dolog. De itt jóval erősebb a nem ölelő oldal szerintem, mert a barátság pont olyan, amiben nem szokott jelen lenni a testi kapcsolat. Szerintem itt az lehetne a jó, ha nagyon ritkán kezdeményezzen ilyet az ölelős, de akkor meg ne álljon annyira ellen a nem ölelős.

2018. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb tisztázni kellene, hogy most a két ember kapcsolatáról van szó, vagy kívülállóhoz való viszonyulásról és egyáltalán ez miért okoz konfliktus helyzetet.
2018. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudni kéne hogy milyen kapcsolatról van szó. Párkapcsolatban kell valami kompromisszum de ha nem párkapcsolatról van szó akkor egyértelmű hogy az ölelkezős engedjen.
2018. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!