Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen közösségben keressek...

Milyen közösségben keressek introvertált, de nem antiszociális embereket?

Figyelt kérdés

Magam is az vagyok, típus szerint INFP, így az ilyesmi emberkékkel tudok a legjobban szót érteni. Van még pár hasonló haverom, barátnak nem tudom mennyire tartsam őket, a legtöbbjüket nem igazán érdekli, a másik él vagy hal, tökéletesen elvannak teljesen egyedül. Én is szeretek egyedül lenni, sok minden úgy is leköt, de én azért néha elmennék ide-oda, ami viszont már nem olyan szórakoztató ha csak magam vagyok. Elhívnom ugyebár nincs kit, mert az ismerőseim utálják kitenni a lábukat otthonról. Tényleg ennyire kevés az olyan ember, aki a két véglet között van, vagy én keresem őket rossz helyen? Aki nem antiszociális és van ki mindene mindenkivel, de nem is jár bulikba minden hétvégén piálni és "kavar" hetente másik csávóval/csajjal... Én merek kezdeményezni ha valaki szimpatikus, de a legtöbben tele vannak előítélettel, és nem is akarnak jobban megismerni senkit. Nem nagyon látom, hogy bárkinek igénye lenne közeli barátokra. Nyilván nem megy egyik napról a másikra... Egy stabil párkapcsolatnak sem elég pár hónap, talán év sem, de az érdeklődést, a nyitottságot sem sokakban látom mások felé. Max. a párkapcsolatokba fektetnek valamennyi energiát a legtöbben, aztán csodálkoznak, hogy vége a sulinak, stb, és teljesen egyedül maradnak. Nem tudom hol bujkálnak azok, akik máshogy gondolkodnak. ._.

19/L



2018. máj. 9. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aszociálist akartál írni. :) Amúgy szinte bárhol próbálkozhatsz, de nem lesz könnyű, arra készülj fel!


egy másik INFP

2018. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozz túrázó csapathoz!
2018. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozz túrázó, sportbarát körhöz, facebookon sok ilyen közösséget találsz. Jellemzően visszafogottabb emberek kedvelik jobban az ilyen szabadidős programokat.
2018. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonó cipőben járok, ha gondolod írhatsz.
2018. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A nemiség MAGÁNÜGY!! Nem tartozik senkire,az a jó,ha valaki nemileg felszabadult! Inkább a prűdekkek van a baj,mert beleavazkoznak más magánéletébe.
2018. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1 Igazad van, az aszociális inkább találó ide. :D Az antiszoc durvább, csak a köznyelvben használják arra az embertípusra, amire gondoltam.


Eddig is köszi a válaszokat! :)

2018. máj. 9. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lesz, mert ahogy írod is, a hasonló beállítottságú "barátaid" elvannak egyedül. Talán kisebb sport/művészeti csoportokban találsz nyitottabb típusú embert.

(szintén infp)

2018. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ne közösségbe keress, az viszonylag esélytelen a mi fajtánknál :D

Amúgy én is általában jobban szeretek egyedül lenni, és csak nyűg, ha menni kell valakivel valahova, de azért néha igénylem a dolgot és szívesen megyek erre-arra.

2018. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

intp


igény van, megfelelő társ(aság) és idő alig.


ha pesti vagy és türelmes, olyan 2-3 hét múlva kiülhetünk valahova dumálni egyet, aztán kiderül... :)


(sőt még akár egy olyanban is benne lennék, hogy 4-5-en - vagy kitudja mennyien - tennénk meg ugyanezt tök random)

2018. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sakk klub, könyvklub,esetleg a sarki újságózós kávézó
2018. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!