Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan gyógyulhatok ki ebből?

Hogyan gyógyulhatok ki ebből?

Figyelt kérdés

23 èves srác vagyok.


Tavaly volt 2 barátom akiket nagyon szerettem, de elárultak, hátba támadtak :'(

.Próbáltam másokkal azóta kapcsolatot kialakítani, próbáltam ismerkedni de nem ment. Egyszerűen mások nem olyanok mint Ők, nem tudtam tovább lèpni. Mindig Ők járnak a fejemben, mèg mindig szeretem Őket, sokszor hiányoznak, hiányzik a velük töltött idő.


Úgy èrzem ez egy drog ès elvonási tüneteim vannak.


Sose fogok már ezen tovább lèpni? :'(


2018. máj. 30. 21:02
 1/1 anonim válasza:

Mármint 2 haver cserben hagyott, hátba támadt ?

Akkor mit bánod, 2 görény.... az együtt eltöltött idő jó volt, de eltelt - az idő elment, új szelek fújnak mindig.

Ők cs.sztek ki veled ,most vagy túlteszed magad és méssz tovább/ vagy ezen stresszeled magad hiába... /vagy megbosszulod hogy kib.sztak veled - beküldessz üzenetbe nekik egy Dead Men tell no tales-t a Motorheadtől ,másnap meg leszívod a benzint a kocsijukból vagy kárt teszel valamelyik javukban / utóbbi ötletet nem ajánlom de jól fog esni hogy visszaadod ami jár nekik :D

2018. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!