Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az odaadó...

Miért van az, hogy az odaadó embert letojják, aki meg semmit nem csinál, annak a kegyeiért meg puncsolnak?

Figyelt kérdés

Van két társaság, az egyikben én vagyok, a másikban pedig egy másik hölgy. Eleinte nagyon jó volt minden, hívtak mindenhova bulizni, ebédelni, iszogatni, programokra, stb. 1 év után ez abbamaradt. Sőt, ha én hívok el embereket akkor csak húzzák a szájukat vagy el se jönnek végül. Engem se hívnak már sehova. Közös nyaralást (2 nap) szervezek a Balatonra, senkinek nincs akkor programja, de "jaj majd meglátom", "nem tudom még", stb...

A másik társaságban meg a csaj kb semmit sem csinál, mosolyog meg bólogat és ugrálnak a kegyeiért... Nőnapra is elhalmozták virággal, bonbonnal, mindennel, nekem meg jó ha 1 ember adott egy szál virágot... Tudom hülyeség, de rosszul esett valahol mégis, hogy én a lelkemet próbálom kitenni a közösségünkért és akkor ez van... De ha meg én is tojok mindenre akkor meg csodálkoznak, hogy mi a baj...

Miért van ez, de tényleg? Azonos korosztály vagyok, csinosak vagyunk (mondom ezt minden beképzeltség nélkül), szóval biztos nem emiatt van ez a különbség...


2018. máj. 31. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Túl ragadós vagy. Minek halmozzanak el ha úgyis jössz?
2018. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
Jaj te szegény, mindenki bánt téged, pedig olyan odaadó vagy.
2018. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!