Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik önzetlen, feltétel...

Létezik önzetlen, feltétel nélküli szeretet? Próbáltál már valaha így szeretni valakit?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatban, vagy családon belül, hanem úgy tégyleg minden ok, kényszer, elvárásnélkül csak szeretni? Vallástól, nemzetiségtől, nemtől, külső megjelenéstől függetlenül.

2018. jan. 26. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Igen! Ez a húszezres!
2018. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

1# Boldogok a lelki szegények!

Kérdező ezt nem úgy működik, hogy megpróbálsz valakit önzetlenül szeretni és vagy sikerül vagy nem. Ez a jellemeden múlik. Nem mindenki képes rá. Sőt inkább nagyon kevesen.

2018. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem bárki képes rá, ha igazán akarja! Annak talán nehezebb aki a legtöbbször csak érdekből szeretett másokat, de annak is lehetséges!
2018. jan. 26. 18:47
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
IGEN! A kutyámat ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
2018. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A kutyádat szerintem azért szereted, mert aranyos pofia van, ragaszkodik hozzád, kötelességednek érzed, hogy gondoskodj róla, hogy nehogy az mondják rólad mások, hogy elhanyagolod és mert elvárod tőle, hogy viszont szeressen!
2018. jan. 26. 18:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a kisfiam szeretem feltétel nélkül, ő az egyetlen, aki nem tudna olyat tenni, amitől már nem tudnám többé szeretni.
2018. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Létezik, a viszonzatlan szerelem.
2018. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

A kutyámat azért szeretem feltétel nélkül, mert ő is feltétel nélkül szeret engem.


A szeretet nem döntés, nem lehet próbálni, sem pedig akarni. A szeretet magától jön. Vagy szeretsz valakit, vagy nem. Egy bizonyos érzelmi szint szükséges hozzá, sajnos nem mindenki éri el.

Láthatóan neked sem sikerül, próbálod megmagyarázni jobbról-balról, pedig a valódi szeretetet nem lehet.

2018. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Én is a cicámmal így vagyok, pedig még macskaszőr allergiám is van :))

Szívemhez nőtt, olyan mintha a lányom lenne, pedig igazából nem is akartam anno. :D

39F

2018. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
A kutyámat azért szeretem én is, mert ő is feltétel nélkül szeret és elfogad engem. Ő nagyon boldoggá tesz engem és tőle rengeteg szeretet kapok, pedig "csak" egy kutya. Ő mégis önzetlen és tiszta lelkű arany szíve van. És nem azzal mutatja ki a szeretetét, hogy megnyalogat. Az csak egy dolog. De megvéd pedig egy apróka kutyus, nem egy nagy testű állat. De bármikor tűzbe menne értem. Pedig nem ismert, ő mégis az leső találkozásunk során elfogadott engem és ragaszkodott hozzám. Szeret engem és ez a legtisztább szeretet a földön. Ha szomorú vagyok ő mintha megérezné és oda bújik hozzám. Vagy próbál felvíditani, minden találkozás örömteli és rohan felém, sír, nyüszít. Mindig hiányzik ha nem vagyok vele. Nekem ráadásul egy "csúnya" kutyusom volt kezdetben. A menhelyről hoztam. Ápolatlan, sebes test, beteg volt, náthás is volt, szőre két három db kb. Nem volt cuki pofa. De szebbé akartam tenni az életét. Azt akartam, hogy boldog legyen valakivel. ♥ és segíteni akartam. ♥ Már akkor megszerettem. Nekem ő a legjobb és egyetlen igaz barátom még ha ez nevetséges is. Neki mindent elmondhatok, meghallgat és figyel rám. ♥ Ő az egyetlen aki iránt őszínte feltétel nélküli szeretet köt életem végéig. ♥
2018. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!