Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha egyik barátomma...

Mit tegyek, ha egyik barátommal folyton úgymond ütjük egymást?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy álljon le, mert már unom és zavar, de azért se hagyja. Haverjaival is szokták “megütni” egymást, de ez a szokása áttért rám is, ami azért zavar, mert nem vagyok az ok nélküli verekedős típus plusz elég vékony testalkatom van, semmi izom xd

Ma pl “poénból” rávágott a kezemre óra előtt, engem meg annyira felidegesített, hogy megfogtam a kezét és megkarmoltam, aminek egy elég látható nyoma lett és elkezdett hisztizni, hogy nem is ütött olyan erőset, stb. Minek kezdi, ha tudja, hogy úgyse hagyom magam? Mit tegyek, hogy abbahagyja?

Az nem opció, hogy szakítsam meg a barátságomat vele, mert

1. osztálytársak vagyunk

2. mindent tudunk egymásról

Csak ez az egy bajom van vele, amúgy meg semmi, mert jó a személyisége.


2018. jún. 1. 20:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Én 17L, ő 18F
2018. jún. 1. 20:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg hagyjátok abba? Szomorú, hogy ennyi idősen ezen a szinten vagytok.
2018. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lassan felnőttek vagytok, ez meg óvodás szint.
2018. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szokásom sem lányokat, sem fiúkat megütni, de valószínűleg ő az a típus, aki így fejezi ki a szeretetét. Akármilyen furának is tűnhet, ez valószínűleg így van. Rácsapott vagy ráütött a kezedre? (a csapás szerintem nyújtott újakkal történik és inkább csíp, az ütés pedig ökölbe szorított kézzel.)

Le kéne szoktatni róla, mondd neki mindig hogy ne ütögessen, inkább öleljen meg vagy vmi hasonló... ami neki is meg neked is jól esik de még belefér mindkettőtöknek.

2018. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy óvodás szint, én nem is csinálnám, az elején “majd leáll vele” alapon voltam, viszont egy idő után zavaró lett, hogy még kérésre sem lett hajlandó abbahagyni
2018. jún. 1. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Gimibe volt egy hasonló osztálytársam, hasonló felfogással vagyis szeretett ütögetni (közepesen erősen ), szorítani a kezemet tudod a tipikus ''szorítsd meg a kezemet, majd utána én is'' és volt 16 éves akkor. De ezen kívül még a kevésbé vicces hecceléseit is hozzátette ami már irritáló volt mint poénos. Sajnos ő is látta hogy nem vagyok vevő a hülyeségeire és egy idő után megtanulta hogy hiába erőlködik max mosolygok egyet és arrébb megyek. Így visszagondolva rá valószínű hogy akkor megutáltam.
2018. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!