Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátommal akivel már 4 éve...

Liiiz*-* kérdése:

A barátommal akivel már 4 éve szeretjük egymást mindjárt 5, miért ragaszkodunk ennyire egymáshoz? Többi lent

Figyelt kérdés
4 éve szerettünk egymásba és előtte sokáig barátok voltunk.Közben szakítottunk és 1 évig nem bszéltünk de közben végig szerettük egymást és felkeresett én nem mertem,a nap minden percében egymásra gondoltunk és nagyon depis állapotban voltam mikor nem voltunk együtt,kicsit ijesztő hogy folyton rá gondolok akkor is ah nem akarok,mitől van?ennyire lehet vonzódni egymáshoz?Én bika vagyok ő rák ez számít valamit? ez alapján mennyire illünk össze?

2014. dec. 25. 18:20
 1/4 Linó03 ***** válasza:
Fantasztikusan megtaláltátok egymást, ennyi. Ne bántson, hogy miért szereted annyira, örülj neki. Igazán szerencsések vagytok. :)
2014. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha annyira nagy a szerelem, fura hogy egy teljes évig külön voltatok.

de gondolom azóta még inkább ragaszkodtok a másikhoz.

én 1 éve vagyok a barátommal, mi is nagyon ragaszkodunk a másikhoz, úgy érezzük megtaláltuk életünk párját. én pl régebben sokat pasiztam, de mióta vele vagyok, nem érdekel senki más, azt akarom hogy életem végéig ne legyen más párom. :)

és ahogy érzem így is lesz. de nyílván nem mondogatjuk fűnek-fának. a lényeg, hogy mi érezzük ezt.

2014. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja én ebben a horoszkópos izében nem hiszek. nem az alapján fog működni egy kapcsolat, hogy ki melyik hónapban született
2014. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért? Talán örülnél, ha szilveszterkor kivágna?
2014. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!