Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most szakítottam a a barátomma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottam a a barátommal. Nagyon szeretjük egymást, és nagyon hiányzik pedig ez az éjjel történt messengeren. Mit csináljak? (További lent) 16/l

Figyelt kérdés
Az éjjel messengeren összevesztünk és én azt kérdeztem tőle, hogy "akkor ne találkozzunk többet és ne is írjunk egymásra?" És ő erre igennel felelt. A helyzetünk reménytelenségéről beszélt, hogy sosem lehetnénk jobban együtt. Hogy elöbb vagy utóbb mindenképl szakítanunk kell, azt nem mondom el, miért. És megtörtént, én megkérdeztem tőle, biztosan ezt akarja, azt írta, igen, nem tudom, hogy csak azért, mert részeg volt, vagy tényleg ezt akarja, de tudom, hogy szeret. És én is őt. Nem aludtam semmit az éjjel, és félek, hogy tényleg vége, nekem ez az első ilyen. Mit csináljak? Felejtsem el, vagy próbáljak meg vele beszélni, persze, csak egy pár nap múlva? Én tényleg nagyon szeretem őt, és nem csak a szerelmem, hanem a legjobb barátom is. Ahj! Segítsetek, kérlek!

2018. ápr. 28. 09:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha elmondom neki, hogy mennyire szeretem, és hogy nem tudok nélküle létezni, az szerintetek jó ötlet lenne? Mert egy egész éjjelt végig sírtam, és nem hiszem, hogy hamar másra fordulna a helyzwt. Elmondjam ezt neki? Vagy tényleg csak hajgyam és ne harcoljak?
2018. ápr. 28. 09:56
 2/11 A kérdező kommentje:
Kb. másfél éve tratott a kapcsolatunk
2018. ápr. 28. 09:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak a lényeg maradt ki, mi a fenéért kell végleg szakítani? Enélkül nem lehet mit mondani. Ez egy anonim oldal...
2018. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De miert szakitottatok? Az volna a lenyeg
2018. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert a szüleim nem szeretnék, ha bármiféle kapcsolat lenne köztünk. És bár úgy mondják a szerelem minden akadályt legyőz, ezt akkoris hazugságnak tartom. De szóval, igazából csak arra kell a válasz, hogy ő szeret engem, tudom, mert még aznap is mondta, aztán..., es én is őt, hagyjam veszni? Mert lehet, hogy más próblémája is van, csak nem merte azt elmondani.
2018. ápr. 28. 10:45
 6/11 A kérdező kommentje:
És az ő szülei meg mással szeretnék látni. Bár lehet, amit már mondtam, hogy van ennél több is. De én nagyon szeretem őt, még a sátánnal is lepaktálnék, persze, ha hinnék benne. Ahj!
2018. ápr. 28. 10:57
 7/11 anonim válasza:
100%
Ha szeretnéd kibeszélni magadból írj rám. 29 éves nő vagyok, szívesen segítek.
2018. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen könyv is ahol a sátánnal paktált le a nő, hogy újra szerelmével lehessen :D (A Mester és Margarita)

A kérdésre válaszolva: szerintem beszéljétek meg a dolgot nyugodt körülmények között egymással, hogy mi legyen a tényleges végkifejlet. A szülők ne befolyásoljanak benneteket. A ti életetek nem az övék.

2018. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj időt magatoknak. Ha együtt kell lennetek, újra össze fogtok jönni, de most semmiképpen se fojtsd meg és írogass neki. Lehet 1 vagy 2 nap múlva ismét együtt lesztek, mert szükségetek lesz a másikra,ha nem, akkor el kell engedned:(
2018. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia..25 éves lány vagyok...jártam ugyan ebben a cipőben, hogy a szülők ellenezték, de mi nem hagytuk a kapcsolatunkat harcoltunk egymásért...8 éves kapcsolat lett belőle...és mind a két félről elfogadták a szülők is...ha gondolod írj rám és beszélhetünk...:)
2018. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!