Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem? Úgy érzem...

Mit kellene tennem? Úgy érzem hogy az osztálytársaim ignorálnak és van valami bajukm velem. Nem szeretném hogy ez így maradjon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el ezt érezni. Vannak napok amikor néhányuk normális és olyan mint régen és van amikor nem. Eljutottam arra a pontra hogy ha érzékenyebb napom van akkor érdekel de most már azon vagyok hogy minél kevesebbet szomorkodjak emiatt. Csak hát azért néha még zavar... Mit kellene tennem? Igen jöhet most az hogy nem biztos hogy bennük van a hiba hanem bennem de már nem tudom mit kellene tennem. Már mindenkivel sokkal kedvesebben viselkedem mint ahogy azt alapból tenném. Van ötletetek?
2018. jún. 2. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyebben tudnánk választ adni, ha írnál néhány konkrétumot még...
2018. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
47%
viselkedj úgy ahogy mindig szoktál, ha túlzásba viszed akkor még rosszabb lesz.Amúgy is mindenkiben van hiba ezért ne aggódj, ne foglalkozz azzal hogy mit gondolnak rólad mert akkor ezzel fog eltelni az életed. Szerezz új barátokat akik kedvesek lesznek hozzád és mindig melletted állnak. :)
2018. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 furcsán viselkednek, elutasítónak, hidegnek, ignorálónak tűnik számomra a viselkedésük. Sokszor eléggé távolsagtartó. A beszélgetésbe ha mondok valamit nem mindig reagálnak rá és még sok ehhez hasonló apróság ami sokat elárul


#2 köszönöm a tanácsot és a bíztatást! Megpróbálom

2018. jún. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!